פורום פשיטת רגל - מידע וסיוע לאזרח בנושא עיקול על החשבון שלי - הכנסו לפורום בהנהלת עורך הדין ג'קי בובליל...
עיקול על החשבון שלי - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

עורכי דין מנוסים בכל הארץ לשירותך

חייגו לשיחה אישית: 072-334-1001מחיקת חובות, חדלות פירעון והסדרי נושים

פורום פשיטת רגל

נושא
מחבר
תאריך ושעה
22/10/2019 13:21
בתחילת החודש הוטל עיקול על חשבון הבנק שלי (בסוגריים אציין שזה הגיע בהפתעה גמורה, ובדיעבד התברר כי המסירה של מכתבי ההתראה כנראה לא היתה תקינה)
יצרתי קשר עם מי שצריך, פעלתי בדיוק לפי ההוראות שקיבלתי, הגעתי עם המזכירה להסכם בע"פ של הפקדת סכום מסויים, הורדת עיקול, והסדרה של הו"ק לשאר החוב

ההפקדה בוצעה מיידית

החשבון עדיין מעוקל!

כלומר, לאורך כל תקופת החגים לא יכלתי לעשות שום פעולה בחשבון, לרבות משיכת כסף שנמצא בו!
במקביל לזה, נוספו התרוצצויות שלי לבנק כדי להסדיר את ההו"ק כמו שהתחייבתי, וכן למשוך כסף, כשכל פעם אני מקבלת תשובה שקיים עיקול על החשבון ולא ניתן לבצע את הפעולות, וכן ניסיונות רבים לדבר עם הגורם המעקל (המזכירה לא נמצאת, עסוקה, בישיבה, משאירים לה הודעה ולא חוזרת, אני זאת שמתקשרת שוב לבדוק מה קורה, מחכה בטלפון עד שהיא תתפנה אלי...) כששוב ושוב אני מקבלת את התשובה ש"תוך כמה ימים" זה מסתדר ועוד היום הם שולחים בקשה להסרת העיקול (מזכירה: מתחילת אוקטובר!)

האם באמת לוקח 3 שבועות להוריד עיקול מחשבון? במידה ולא, האם קיימת לי עילה לתביעה? ואם כן - איזו?

מרכז המידע להליכי פשיטת רגל מספק סקירה משפטית ופורום מקצועי
לאזרחים ובעלי עסקים הצריכים עזרה על מנת להתמודד מול חובות כספיים
,
נושים, תיקי הוצאה לפועל והליכי פש"ר.

ג'קי בובליל משרד עורכי דין לרשותך בכל עניין הנוגע להסדרת חובות כספיים, הליכי חדלות פירעון, הוצל"פ, מחיקת BDI שלילי, עיקולים ועוד!

ליחצו כאן לפניה וקבלת יעוץ משפטי אישי בענייני פשיטת רגל

ליחצו כאן לחזרה לעמוד הראשי של הפורום

האתר מנוהל על ידי ג'קי בובליל משרד עורכי דין
ניתן לשוחח עם עורך דין מנוסה בטלפון: 072-334-1001

שאלה בנושא: עיקול על החשבון שלי - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

close