פורום פשיטת רגל - מידע וסיוע לאזרח בנושא בן זוג עם חובות בהוצאה לפועל - הכנסו לפורום בהנהלת עורך הדין ג'קי בובליל...
בן זוג עם חובות בהוצאה לפועל - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

עורכי דין מנוסים בכל הארץ לשירותך

חייגו לשיחה אישית: 072-334-1001מחיקת חובות, חדלות פירעון והסדרי נושים

פורום פשיטת רגל

נושא
מחבר
תאריך ושעה
01/12/2019 14:58
יש לי בן זוג כבר שנתיים. גרוש כבר שלוש שנים פלוס שני ילדים.

המצב הכלכלי שלו בכלל לא טוב ובמהלך השנה האחרונה הוא עסוק בתהליכים משפטיים של ביטוח לאומי מול הוצאה לפועל עם עורך דין וכו.

אנחנו גרים יחד כבר שנתיים. בעוד כמה חודשים מתקיים לו דיון חקירת יכולת כלכלית והוא יציג את זה שאין לו יכולת כלכלית בכלל ונמצא במצוקה כלכלית קשה לא עובד לאחר פציעת עבודה ומתקיים מקצבת ביטוח לאומי דלה.

היום לאחר שנתיים שחיים יחד אומר לי שהוא מפחד שידעו שיש לו בת זוג שחיה איתו.

העורך דין שלו אומר לו שבמידה ויש לו בת זוג בבית שעוזרת הוא צריך להצהיר בביטוח לאומי הוצאה לפועל.

השאלה היא כזו: הם רוצים לקחת בחשבון את ההכנסות שלו. האם זה נכון שהם לוקחים בחשבון את ההכנסות שלי?

הם יכולים לקחת את ההכנסות שלי ולהגדיל לו את התשלומי מזונות לדעתכם? לא נשואים. גרים יחד. הם יכולים להגיד שיש לו בת זוג ולהסתכל על ההכנסות שלי ולהכריח אותי לשלם משהו?

בן זוגי לאחרונה חושש וחושב שיותר כדאי שנגור בנפרד על מנת שלא יראו שיש לו בת זוג בבית.

מרכז המידע להליכי פשיטת רגל מספק סקירה משפטית ופורום מקצועי
לאזרחים ובעלי עסקים הצריכים עזרה על מנת להתמודד מול חובות כספיים
,
נושים, תיקי הוצאה לפועל והליכי פש"ר.

ג'קי בובליל משרד עורכי דין לרשותך בכל עניין הנוגע להסדרת חובות כספיים, הליכי חדלות פירעון, הוצל"פ, מחיקת BDI שלילי, עיקולים ועוד!

ליחצו כאן לפניה וקבלת יעוץ משפטי אישי בענייני פשיטת רגל

ליחצו כאן לחזרה לעמוד הראשי של הפורום

האתר מנוהל על ידי ג'קי בובליל משרד עורכי דין
ניתן לשוחח עם עורך דין מנוסה בטלפון: 072-334-1001

שאלה בנושא: בן זוג עם חובות בהוצאה לפועל - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

close