פורום פשיטת רגל - מידע וסיוע לאזרח בנושא כמה שאלות לעורכי הדין - הכנסו לפורום בהנהלת עורך הדין ג'קי בובליל...
כמה שאלות לעורכי הדין - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

עורכי דין מנוסים בכל הארץ לשירותך

חייגו לשיחה אישית: 072-334-1001מחיקת חובות, חדלות פירעון והסדרי נושים

פורום פשיטת רגל

נושא
מחבר
תאריך ושעה
05/12/2019 15:27
שלום לעורכי הדין

שלשום קיבלתי לביתי מכתבי התראה לפני תהליך הוצאה לפועל, כל אחד מהם אומר שאם לא אשלם תוך 30 יום את הדרישות שלהם זה יועבר ישר להוצאה לפועל בלי פניה לבית משפט.

המכתבים עוסקים בביקור שלי במיון בבית החולים נהריה בשנים 2013 ו2015 (הייתי בת 15 ובת 17).
בתקופה הזו למדתי בפנימיה צבאית בעכו כך שכל פינוי שלי אי פעם לבית החולים בנהריה התבצע מהפנימיה ובליווי אם בית (אני גרה בטבריה ככה שאין סיבה שפינוי מהבית יהיה לנהריה).
לא נשלחו מכתבי הזהרה מראש וזו הפעם הראשונה שאני מודעת לזה, בנוסף בביקורים אלו הייתי קטינה כך שלא יכלתי להחליט על דעת עצמה להתפנות למיון.
לא רשום שום פרטי התקשרות וגם לא פרטים לאן לשלם או את הסיבה בגללה הגעתי למיון .
פניתי בעבר לפנימיה לגבי מכתב שחרור שהייתי צריכה והם אמרו לי שהם עברו למערכת ממוחשבת ואין להם את כל ההיסטוריה ולכן אני לא יודעת אם יש טעם לפנות אליהם.

השאלות הן- מה אני יכולה לעשות במצב כזה? למי לפנות? האם המכתב לא היה אמור להגיע למבוגר האחראי שהביא אותי למיון? ומה עדיף- לשלם ואז להתעסק עם החזרים (ממי בכלל? ולמי לשלם?) או לנסות להילחם בזה כרגע?

תודה מראש על התשובות וסליחה על האורך

מרכז המידע להליכי פשיטת רגל מספק סקירה משפטית ופורום מקצועי
לאזרחים ובעלי עסקים הצריכים עזרה על מנת להתמודד מול חובות כספיים
,
נושים, תיקי הוצאה לפועל והליכי פש"ר.

ג'קי בובליל משרד עורכי דין לרשותך בכל עניין הנוגע להסדרת חובות כספיים, הליכי חדלות פירעון, הוצל"פ, מחיקת BDI שלילי, עיקולים ועוד!

ליחצו כאן לפניה וקבלת יעוץ משפטי אישי בענייני פשיטת רגל

ליחצו כאן לחזרה לעמוד הראשי של הפורום

האתר מנוהל על ידי ג'קי בובליל משרד עורכי דין
ניתן לשוחח עם עורך דין מנוסה בטלפון: 072-334-1001

שאלה בנושא: כמה שאלות לעורכי הדין - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

close