פורום פשיטת רגל - מידע וסיוע לאזרח בנושא חייבת עזרה ודעה של עו"ד - הכנסו לפורום בהנהלת עורך הדין ג'קי בובליל...
חייבת עזרה ודעה של עו"ד - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

עורכי דין מנוסים בכל הארץ לשירותך

חייגו לשיחה אישית: 072-334-1001מחיקת חובות, חדלות פירעון והסדרי נושים

פורום פשיטת רגל

נושא
מחבר
תאריך ושעה
17/12/2019 13:53
רוצה לשתף ולשמוע את דעתכם ,
בעלי קורא את ההודעות -זה חשוב לי .
נשואה 10 שנים + 3 קטנטנים מתוקים
לפני מספר שנים בעלי ניהל עסק במשך שנתיים בערך שהניהול היה כישלון גמור , לקח הלוואה גדולה ללא ידיעתי ונכנס להמון חובות .
בסגירת העסק נודע לי על הבלאגן הגדול שנכנסנו אליו בסביבות 400,000 אלף שקל חובות .
זאת היתה תקופה מאוד קשה עבורי
קרסתי מכל הבחינות , אני אישה מאוד מסודרת ומחושבת וכל הניהול של הבית היה עלי כך שלא הצלחתי להיות מוערבת בניהול העסק גם .
בוקר אחד קמתי ואמרתי לעצמי שהקמנו ממלכה קטנה (אז עם 2 ילדים בדיוק גלתי על הריון ) חייבת לקחת את עצמי בידיים על מנת להציל את הממלכה שלנו , וכך היה הצלחתי להגיע להסדרים מול כל הגופים שהיינו חייבים להם כספים למעשה עד היום עדין משלמים .
תקופה עבד כשכיר אך שראינו שאנחנו לא עומדים בהוצאות בעלי החליט לפתוח עסק חדש , הייתי מאוד נגד לקח לו מספר חודשים לשכנע אותי שזה הדבר הנכון .
בשלב מסויים הסכמתי לפתיחת העסק בתנאי שהפעם היה מעורבת מלאה בכל ההתנהלות הכספית .
מאז פתיחת העסק ועד היום שנה וחצי באמת מעורבת בכל הנכנס ויוצא וחשוב לי לציין שמרגישה שינוי גם בהתנהלות של בעלי.
אך דבר אחד מטריד אותי ,לפני שמונה חודשים בקשתי מבעלי שיביא אפליקציה של חשבון הבנק שלו , שהיה על הנייד שלו ואני אכנס אחת לחודשיים שלושה רק להיות רגועה שהכל בסדר שם .
הוא סירב בטענה שהוא מעדיף להתנהל מול הבנק ולא באפליקציה והוציא לי פירוט יתרות .
מאז ועד היום המשכתי להציק בנושא באפליקציה והוא סירב .
וביקש שאני אתן בו אמון ויניח לו לנהל את העסק והבטיח שהשתנה ולא יחזור על טעויות ולמד מהטעויות שלו.
השבוע גלתי בנייד שלו אפליקציה של חשבון הבנק, בקשתי שיפתח אותה והוא סירב .
הכל צף לי ומאז אין לי טיפת רוגע ושקט, לא מצליחה לתפקד , פשוט מפחדת לקרוס שוב כלכלית כי הפעם יודעת שלא היה לי אפשרות לעמוד בחובות נוספים .
כמובן שהמצב בנינו על הפנים , ודרשתי לראות את האפליקציה ףוהוא מסרב לפתוח אותה .
אמר שהוא יביא פירוט יתרות בתחילת השבוע .
מרגיש לי שהוא מסתיר ממני משהו , הוא טוען שלא מסתיר כלום ושהוא מתנהג כך כי רוצה כבר את האמון שלי, דבר שקשה לי מאוד לתת לו כי נפגעתי .
חושבת שבפירוט הבנק לא הראה את כל התמונה בחשבון
הוא טוען שאני אובססיבית ולא מוכן לחיות באובססיביות כזאת , כמובן שהסברתי שאני לא אובססיבית שאני מתנהגת כך כי אני מאוד חוששת ולדעתי בצדק .

מיואשת כל כך ולא יודע כבר מה לעשות, אשמח לשמוע את דעה של עורך דין מנוסה מטעמכם.

מרכז המידע להליכי פשיטת רגל מספק סקירה משפטית ופורום מקצועי
לאזרחים ובעלי עסקים הצריכים עזרה על מנת להתמודד מול חובות כספיים
,
נושים, תיקי הוצאה לפועל והליכי פש"ר.

ג'קי בובליל משרד עורכי דין לרשותך בכל עניין הנוגע להסדרת חובות כספיים, הליכי חדלות פירעון, הוצל"פ, מחיקת BDI שלילי, עיקולים ועוד!

ליחצו כאן לפניה וקבלת יעוץ משפטי אישי בענייני פשיטת רגל

ליחצו כאן לחזרה לעמוד הראשי של הפורום

האתר מנוהל על ידי ג'קי בובליל משרד עורכי דין
ניתן לשוחח עם עורך דין מנוסה בטלפון: 072-334-1001

שאלה בנושא: חייבת עזרה ודעה של עו"ד - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

close