פורום פשיטת רגל - מידע וסיוע לאזרח בנושא טיפול סרק בהלוואה - הכנסו לפורום בהנהלת עורך הדין ג'קי בובליל...
טיפול סרק בהלוואה - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

עורכי דין מנוסים בכל הארץ לשירותך

חייגו לשיחה אישית: 072-334-1001מחיקת חובות, חדלות פירעון והסדרי נושים

פורום פשיטת רגל

נושא
מחבר
תאריך ושעה
21/01/2020 15:02
היי לכולם. עשיתי טעות ולקחתי את שירותיו של יועץ פיננסי. יש לי הלוואה של 150,000 ש"ח להחזיר והוא אמר שינסה להוריד לי את הריבית המטורפת שאני משלמת לבנק. הוא לא הצליח להוריד לי את הריבית ויותר נותן לי עצות לא מועילות שאני לא מתכוונת ליישם (לחזור להורים, למסור את החתולים שלי או לעבור מיידית לדירה עם שותפה.)

אני מסתדרת מבחינה כלכלית ממש בקושי והוא דורש סכום של 5400 ש"ח על השירות, שמתוכו שילמתי לו כ-1200 ש"ח בינתיים. ביקשתי להפסיק את השירות שלו והוא בעיקר תוקף את המשפחה שלי שכביכול לא היתה לצידי ומתעקש שאשלם לו את יתרת הסכום המלא, בטענה שזה מה שחתמתי עליו. שמתי לב שעל החוזה אין שום סכום (הוא טוען שהסכום מופיע בצידו השני של הדף. הוא כנראה הוסיף אותו בכתב יד.) לא קיבלתי שום עותק של החוזה אלא רק צילום של צד אחד בוואטסאפ, בו לא מופיע סכום, והוא מעולם לא נתן לי קבלות על ההעברות שביצעתי אליו. טוען שהן אצלו... האם זה חוקי לדעתכם?

מה אפשר לעשות?

מרכז המידע להליכי פשיטת רגל מספק סקירה משפטית ופורום מקצועי
לאזרחים ובעלי עסקים הצריכים עזרה על מנת להתמודד מול חובות כספיים
,
נושים, תיקי הוצאה לפועל והליכי פש"ר.

ג'קי בובליל משרד עורכי דין לרשותך בכל עניין הנוגע להסדרת חובות כספיים, הליכי חדלות פירעון, הוצל"פ, מחיקת BDI שלילי, עיקולים ועוד!

ליחצו כאן לפניה וקבלת יעוץ משפטי אישי בענייני פשיטת רגל

ליחצו כאן לחזרה לעמוד הראשי של הפורום

האתר מנוהל על ידי ג'קי בובליל משרד עורכי דין
ניתן לשוחח עם עורך דין מנוסה בטלפון: 072-334-1001

שאלה בנושא: טיפול סרק בהלוואה - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

close