פורום פשיטת רגל - מידע וסיוע לאזרח בנושא פשוט לא משלמים לי. לתבוע? - הכנסו לפורום בהנהלת עורך הדין ג'קי בובליל...
פשוט לא משלמים לי. לתבוע? - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

עורכי דין מנוסים בכל הארץ לשירותך

חייגו לשיחה אישית: 072-334-1001מחיקת חובות, חדלות פירעון והסדרי נושים

פורום פשיטת רגל

נושא
מחבר
תאריך ושעה
29/01/2020 09:58
בוקר טוב, אני קומיקאי פרילנסר. לפני חודשיים הגעתי להופיע בהופעה פרטית מול ועד עובדים מסוים. לפני המופע שלחתי להם הסכם שהם אישרו. בהסכם כתוב שאני אמור לקבל את התשלום על ההופעה במלואו ומראש. הסכמתי לקבל מקדמה, ואת החלק הארי של התשלום; ביום המופע. לאחר מכן נאמר לי שחברת הביטוח של אותה חברה מעוניינת לתת חסות לאירוע, והם ישלמו לי, אבל רק בתחילת ינואר. בתחילת ינואר, נאמר לי שעליי להמתין שבוע. לאחר שבוע, נאמר לי שעליי להמתין ל-25 לחודש, כי זה הזמן בו משלמים לכל הספקים. בכל הזמן הזה הם מבקשים ממני טפסי ניהול ספרים/ ניכוי מס במקור/ תעודת עוסק פטור וכד', ואת כל הטפסים האלה שלחתי להם. אפילו קבלה הוצאתי להם לבקשתם, על אף שלא קיבלתי את הכסף, כי נאמר לי שזה תנאי מקדים והכרחי לכך שאקבל תשלום. התאריך הוא כבר ה-29 לחודש והכסף עדיין לא נמצא אצלי בחשבון.

שאלתי היא:
מה אני יכול לעשות במסגרת החוק כדי שישלמו לי? כמה אמור לעלות לי לשכור עורך דין לצורך ניסוח מכתב אזהרה לפני תביעה?

תודה מראש,

מרכז המידע להליכי פשיטת רגל מספק סקירה משפטית ופורום מקצועי
לאזרחים ובעלי עסקים הצריכים עזרה על מנת להתמודד מול חובות כספיים
,
נושים, תיקי הוצאה לפועל והליכי פש"ר.

ג'קי בובליל משרד עורכי דין לרשותך בכל עניין הנוגע להסדרת חובות כספיים, הליכי חדלות פירעון, הוצל"פ, מחיקת BDI שלילי, עיקולים ועוד!

ליחצו כאן לפניה וקבלת יעוץ משפטי אישי בענייני פשיטת רגל

ליחצו כאן לחזרה לעמוד הראשי של הפורום

האתר מנוהל על ידי ג'קי בובליל משרד עורכי דין
ניתן לשוחח עם עורך דין מנוסה בטלפון: 072-334-1001

שאלה בנושא: פשוט לא משלמים לי. לתבוע? - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

close