פורום פשיטת רגל - מידע וסיוע לאזרח בנושא התמודדות כלכלית מול המצב - הכנסו לפורום בהנהלת עורך הדין ג'קי בובליל...
התמודדות כלכלית מול המצב - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

עורכי דין מנוסים בכל הארץ לשירותך

חייגו לשיחה אישית: 072-334-1001מחיקת חובות, חדלות פירעון והסדרי נושים

פורום פשיטת רגל

נושא
מחבר
תאריך ושעה
02/04/2020 13:54
יש לי חנות 7 שנים וממש ברגע זה נכנס שיק של השכירות...אני חושב רק חושב לבטלו עכב סעיף 18 לחוק החוזים(סיכול)...אך אנני מעוניין לפנות את המושכר כי המשכיר מסרב לתת לי ללכת טרם עת ולא ישיב לי את הערבויות...אזי אפשרי לא לשלם רק על התקפוה בה אני בסגר שזה כמעט חודש כבר...האם אפשר להגיע לבית המשפט עם טענת סיכול כאשר לא פניתי את הושכר?...שכן הבנתי שעליי להפר חוזה אבל חייב לעזוב את את הנכס..אחת הסיבות שאני מפחד לעזוב את הנכס זה שיש לבעל הנכס ערבות ממני במזומן כסף חי...וגם שיק ערבון...וכל עניין החלפת השמות לארנונה בעריה סגור אז יוצא שגם אפנה וכם לא אצליח להגיע לעריה ולצאת מרישומי העיריה בארנונה...וכם לא לקבל את הערבויות שלי...אני בעסק 7 שנים ללא בעיות עד הקורונה וניסיתי לדבר לליבו של בעל הבית ולא הצליח שום דבר...רק אחרי תחנונים הסכים לפצל לשתי תשלומים..אבל אני סגור ואין הכנסה ורציתי שיבטל את החודש או יעשה הנחה משמעותית...אציין שכבר היה מקרה שהבעלים התכחש שקיבל כסף חי כערבות ממני עד שהוכחתי לו אחרת וקיים חשש שלא אקבל חזרה את הערבויות גם אם אשלם הכל..הוא אדם שכבר גרם לי לסיבוכים בעסק עכב פעולות לא חוקיות שעשה ואני כשוכר נאלצתי להתמודד ולסדר.

מרכז המידע להליכי פשיטת רגל מספק סקירה משפטית ופורום מקצועי
לאזרחים ובעלי עסקים הצריכים עזרה על מנת להתמודד מול חובות כספיים
,
נושים, תיקי הוצאה לפועל והליכי פש"ר.

ג'קי בובליל משרד עורכי דין לרשותך בכל עניין הנוגע להסדרת חובות כספיים, הליכי חדלות פירעון, הוצל"פ, מחיקת BDI שלילי, עיקולים ועוד!

ליחצו כאן לפניה וקבלת יעוץ משפטי אישי בענייני פשיטת רגל

ליחצו כאן לחזרה לעמוד הראשי של הפורום

האתר מנוהל על ידי ג'קי בובליל משרד עורכי דין
ניתן לשוחח עם עורך דין מנוסה בטלפון: 072-334-1001

שאלה בנושא: התמודדות כלכלית מול המצב - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

close