פורום פשיטת רגל - מידע וסיוע לאזרח בנושא חובות של הבן זוג לשעבר - הכנסו לפורום בהנהלת עורך הדין ג'קי בובליל...
חובות של הבן זוג לשעבר - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

עורכי דין מנוסים בכל הארץ לשירותך

חייגו לשיחה אישית: 072-334-1001מחיקת חובות, חדלות פירעון והסדרי נושים

פורום פשיטת רגל

נושא
מחבר
תאריך ושעה
07/05/2020 08:52
הי אשמח לעזרה ועצות של עורך דין מומחה.

אני די אבודת עצות.

היה לי קשר מזה 4 שנים שמתוכם כשנתיים הבן זוג ירושלמי שגר יחד איתי אצל אמא שלי בדימונה, ובתקופה הזו בכדי שלא ישלם מיסים הוא הלך והחליף בתז לכתובת של אימי, ולאחר תקופה נפרדנו.

הוא עדיין השאיר את הכתובת בדימונה ועבר לירושלים, למרות שביקשנו שיחליף, התעלם והמשיך לתרץ שיחליף. כל התקןפה הזו קיבלנו מכתבים שלו, חובות שלו לבית, ולמרות שביקשנו שיקח לא רצה בהם, החובות האלה הפכו למכתבים של הוצאה לפועל וגם כשהמשכתי ליידע אותו התעלם לחלוטין.

כמובן שלא שילם את החוב ואינו מעוניין לשלם, שלחתי למחלקת גבייה בקשה שיחליפן את הכתןבת, ומה שקיבלתי בתמורה זה מכתב שאלך לבית משפט שכל המטלטלין בבית שייכים אלינו ושעיכבו את ההוצאה לפועל ב-10 ימים מלפגוע בנו עד שאגש.

כמובן שזה מה שאעשה, השאלה שלי היא אחרת, לאור ההתנהגות הנוכלת שלו ולאור זה שבעבר היו לו חובות בלשכת הוצאה לפועל. הרי ברור לי שיהיו בעתיד עוד חובות כאלה וברור לי גם שלא ישנה את הכתובת, מה אפשר לעשות כדי שהוא ישנה את הכתובת? ואפסיק לקבל בעתיד בגללו התראות מהוצאה לפןעל על עיקול.

אשמח לעזרה, מיואשת מהמצב.

מרכז המידע להליכי פשיטת רגל מספק סקירה משפטית ופורום מקצועי
לאזרחים ובעלי עסקים הצריכים עזרה על מנת להתמודד מול חובות כספיים
,
נושים, תיקי הוצאה לפועל והליכי פש"ר.

ג'קי בובליל משרד עורכי דין לרשותך בכל עניין הנוגע להסדרת חובות כספיים, הליכי חדלות פירעון, הוצל"פ, מחיקת BDI שלילי, עיקולים ועוד!

ליחצו כאן לפניה וקבלת יעוץ משפטי אישי בענייני פשיטת רגל

ליחצו כאן לחזרה לעמוד הראשי של הפורום

האתר מנוהל על ידי ג'קי בובליל משרד עורכי דין
ניתן לשוחח עם עורך דין מנוסה בטלפון: 072-334-1001

שאלה בנושא: חובות של הבן זוג לשעבר - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

close