פורום פשיטת רגל - מידע וסיוע לאזרח בנושא עזרה עם החובות שלי - הכנסו לפורום בהנהלת עורך הדין ג'קי בובליל...
עזרה עם החובות שלי - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

עורכי דין מנוסים בכל הארץ לשירותך

חייגו לשיחה אישית: 072-334-1001מחיקת חובות, חדלות פירעון והסדרי נושים

פורום פשיטת רגל

נושא
מחבר
תאריך ושעה
03/08/2020 16:51
לפני כשבע שנים החלטתי לפרק את הנישואים, יש לי שלוש בנות,
עזבתי את הבית והלכתי לגור אצל הורי מכיוון שלא היה באפשרותי לשלם שכירות,
האישה מצידה תבעה אותי בבית הדין הרבני ודרשה כתובה ומזונות בסכום שלא יכולתי לעמוד בו,
הוצאות הבית היו מעבר ליכולותי הכלכליות ובמהלך השנים לקחתי לא מעט הלוואות על מנת שלא נקרוס,
מתוך יאוש העברתי את כספי הפנסיה לעו"ש ויצאתי לנסות את מזלי בחו"ל,
לצערי גם שם לא הסתדרתי, הבנק חסם את חשבון הבנק וכרטיסי האשראי,
בנוסף משרד הנסיעות עשה טעות בהזמנה של הכרטיס טיסה וככה מצאתי את עצמי בלי כסף ובלי יכולת לחזור לארץ,
האישה מצידה המשיכה לתבוע ובית הדין פסק לה מזונות ששולמו ע"י ביטוח לאומי שפתח לי תיק בהוצאה לפועל,
חברים וקרובי משפחה בחו"ל מצאו לי עבודה זמנית כדי שאוכל להתקיים, עם הזמן הצלחתי להסתדר וכרגע אני מצליח להתקיים בכבוד,
זו הסיבה שבשלב זה אין לי כוונה לחזור ולגור בארץ ששם הסיכוי שלי למצוא עבודה קלוש,
כרגע בארץ פתוחים נגדי מספר תיקים של חובות בסכומים לא מבוטלים שכוללים עיכובי יציאה,
האישה לא מוכנה להסדר ולכן לא מוכנה לחתום על גט מה שמאפשר לה להוציא נגדי עיכוב יציאה במידה וארצה לבוא לבקר את בנותי,
מבחינת בית הדין הרבני אני הוא זה שמעגן והם מצידם לא עושים דבר לסיים את הטיפול בתיק,
וככה כבר חמש שנים שאיני יכול לראות את בנותי, אבי עדיין בשלבי התאוששות מסרטן ואיני יכול לבקר אותו.

מחפש מישהו שיכול ליעץ בנושא כל אותם חובות כספיים... הבנתי שיש אפשרות להגיע להסדר לפחות לגבי הריביות שהצטברו.

בנוסף אם יש בקהל מי שיכול ליעץ מה עושים עם האישה שמתעקשת לא להגיע להסדר עד שכל דרישותיה יתמלאו.

תודה מראש לעונים!

מרכז המידע להליכי פשיטת רגל מספק סקירה משפטית ופורום מקצועי
לאזרחים ובעלי עסקים הצריכים עזרה על מנת להתמודד מול חובות כספיים
,
נושים, תיקי הוצאה לפועל והליכי פש"ר.

ג'קי בובליל משרד עורכי דין לרשותך בכל עניין הנוגע להסדרת חובות כספיים, הליכי חדלות פירעון, הוצל"פ, מחיקת BDI שלילי, עיקולים ועוד!

ליחצו כאן לפניה וקבלת יעוץ משפטי אישי בענייני פשיטת רגל

ליחצו כאן לחזרה לעמוד הראשי של הפורום

האתר מנוהל על ידי ג'קי בובליל משרד עורכי דין
ניתן לשוחח עם עורך דין מנוסה בטלפון: 072-334-1001

שאלה בנושא: עזרה עם החובות שלי - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

close