פורום פשיטת רגל - מידע וסיוע לאזרח בנושא חייבת להבין מה אפשר לעשות - הכנסו לפורום בהנהלת עורך הדין ג'קי בובליל...
חייבת להבין מה אפשר לעשות - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

עורכי דין מנוסים בכל הארץ לשירותך

חייגו לשיחה אישית: 072-334-1001מחיקת חובות, חדלות פירעון והסדרי נושים

פורום פשיטת רגל

נושא
מחבר
תאריך ושעה
22/09/2020 18:59
אנחנו זוג נשוי לצערנו בעקבות הקורונה נכנסנו להליך של פשיטת רגל החדשה (חדלות פרעון) בהתחלה חשבנו לעשות את ההליך לבד אך אחרי התייעצות עם עורך דין השתכנענו לעשות זאת עם ייצוג
סגרנו לשלם לעורך דין בתשלומים 30,000₪ בשבילי ובעלי
עד הפטר אך מתחילת הייצוג לא היינו מרוצים גילנו שאותו עורך דין בכלל לא עושה כלום אלא מתמחים ועובדים זוטרים והתוצאה הייתה שאת סכום השובר החודשי שזאת הייתה המטרה מלכתחילה לקחת עורך דין שיקבע סכום נמוך שנוכל לעמוד בו קבעו לשלם 2000 ₪ כל חודש !

כאן הבנו שעבדו עלינו
בחודשיים האחרונים בעלי פוטר בעקבות הקורונה ולא שילמנו 2 תשלומים
לאחר ויכוח שלח לנו המתמחה הודעה שאם לא נשלם הוא מפסיק ייצוג אני אישית שמחתי כי לא ידעתי איך אוכל לשלם 3600 כל חודש ובאמת כשאנחנו לא מרוצים כלל!

כמה ימים לאחר מכן שלו מכתב שהוא דורש שנשלם 26,000₪

את היתרה כביכול גם אם הוא לא מייצג אותנו עד הפטר!

אשמח לעזרה /ייעוץ ממי שמתעסק/ת כי אני עוד שניה קורסת אני בהריון מפרנסת יחידה עם שתי בנות בעלי מיואש אני פשוט לא יודעת מה לעשות סך הכל רצינו להתחיל מחדש לקום מהקרשים והם מנסים לקבור אותנו ומאיימים לפרק לנו את ההליך בבקשה כל מי שיכול לייעץ תבוא עליו הברכה

מרכז המידע להליכי פשיטת רגל מספק סקירה משפטית ופורום מקצועי
לאזרחים ובעלי עסקים הצריכים עזרה על מנת להתמודד מול חובות כספיים
,
נושים, תיקי הוצאה לפועל והליכי פש"ר.

ג'קי בובליל משרד עורכי דין לרשותך בכל עניין הנוגע להסדרת חובות כספיים, הליכי חדלות פירעון, הוצל"פ, מחיקת BDI שלילי, עיקולים ועוד!

ליחצו כאן לפניה וקבלת יעוץ משפטי אישי בענייני פשיטת רגל

ליחצו כאן לחזרה לעמוד הראשי של הפורום

האתר מנוהל על ידי ג'קי בובליל משרד עורכי דין
ניתן לשוחח עם עורך דין מנוסה בטלפון: 072-334-1001

שאלה בנושא: חייבת להבין מה אפשר לעשות - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

close