פורום פשיטת רגל - מידע וסיוע לאזרח בנושא חשבון משותף לבני המשפחה - הכנסו לפורום בהנהלת עורך הדין ג'קי בובליל...
חשבון משותף לבני המשפחה - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

עורכי דין מנוסים בכל הארץ לשירותך

חייגו לשיחה אישית: 072-334-1001מחיקת חובות, חדלות פירעון והסדרי נושים

פורום פשיטת רגל

נושא
מחבר
תאריך ושעה
30/11/2020 13:04
אהלן

ראיתי את הפרסומים שלכם על הסדרי חובות ומחיקת דירוג אשראי שלילי של BDI ורציתי להתייעץ.

החלטנו במשפחה לעשות חשבון משותף וממנו להתנהל כל המשפחה ובכך נוכל לסגור את כלל הדוחות, חובות, תיקי הוצאה לפועל ועוד הגבלות לא הוגנות שנחתו עלינו בחסות הקורונה.

אימא: מקבלת משירות הרווחה כ-9 אלף שח בכל חודש בעד אומנה לנכדים שלה. לאימא יש BDI שלילי שכבר עבר הזמן והבנק לא משחרר לה את החשבון כי כנראה שהרישומים של BDI לא נמחקו מסיבה לא ברורה, אבל הוראות קבע כן מכבדים.

אחותי: מקבלת הכנסה מביטוח לאומי יחד עם השלמת שכר דירה בסך הכל בסביבות 4 אלף ש''ח לחודש.

אני: עובד פטור לרוב בחודש מגלגל כ-10 אלף שח. אחרי סוף שנת 2020 אהיה חייב לפתוח תיק עוסק מורשה בגלל המחזור שלי.
הוצאות נמוכות כרגע, אני רווק גר אצל אימא.

יש כמה דוחות, ותיק הוצאה לפועל פתוח מול בנק דיסקונט ע"ס 70 אלף ש''ח. הפקידה החליטה להדיח אותי ללא רצון להסדר נוח עם הבנק. הגענו להוצאה לפועל כי לא היתה ברירה.

אנו רוצים לנהל חשבון אחד שכלל ההכנסות יכנסו לשם ומשם נחלק את ההוצאות החודשיות של כל בן משפחה.

ובכך לקבל מסגרת חשבון ואשראי ולחיות כמו כולם. מה צריך לעשות בשביל זה? האם זה תרחיש ריאלי במצב הדברים כפי שתיארתי?
האם יאשרו לנו חשבון משות, עם מסגרת אשראי אפילו שלאמא יש BDI שלילי [שלא בצדק]?

מרכז המידע להליכי פשיטת רגל מספק סקירה משפטית ופורום מקצועי
לאזרחים ובעלי עסקים הצריכים עזרה על מנת להתמודד מול חובות כספיים
,
נושים, תיקי הוצאה לפועל והליכי פש"ר.

ג'קי בובליל משרד עורכי דין לרשותך בכל עניין הנוגע להסדרת חובות כספיים, הליכי חדלות פירעון, הוצל"פ, מחיקת BDI שלילי, עיקולים ועוד!

ליחצו כאן לפניה וקבלת יעוץ משפטי אישי בענייני פשיטת רגל

ליחצו כאן לחזרה לעמוד הראשי של הפורום

האתר מנוהל על ידי ג'קי בובליל משרד עורכי דין
ניתן לשוחח עם עורך דין מנוסה בטלפון: 072-334-1001

שאלה בנושא: חשבון משותף לבני המשפחה - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

close