פורום פשיטת רגל - מידע וסיוע לאזרח בנושא ייעוץ מעורך דין מומחה להליכים - הכנסו לפורום בהנהלת עורך הדין ג'קי בובליל...
ייעוץ מעורך דין מומחה להליכים - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

עורכי דין מנוסים בכל הארץ לשירותך

חייגו לשיחה אישית: 072-334-1001מחיקת חובות, חדלות פירעון והסדרי נושים

פורום פשיטת רגל

נושא
מחבר
תאריך ושעה
19/06/2021 22:02
הסיפור שלי כזה אני הכרזתי על פשיטת רגל משנת 2013
החובות שלי היו אז 270 אלף שקל אחרי תקופה שהייתי בפשיטת רגל ששילמתי כל חודש 500 לכונס ומילאתי דוחות היה לי משפט ובמשפט קבעו בשביל לקבל הפטר צריך להעשיר תקופה ל50 אלף שקל ואז הקבל הפטר בקופה עד למשפט היה בערך 22 אלף שקל והיה לי פנסיה שהיה בה 35 אלף שקל בשביל להוציא תכסף לטובת הקופה צריך אישור מהמנהל המיוחד אז העורך דין שלי ביקש אישור ורשם במפורש שהכסף הזה מיועד לכונס למתן הפטר בלבד הכנר הסכים ושמחררתי תכסף שנילקח מזה 35 אח מס למדינה נישאר 28 אלף שקל בערך
וביחד עם מה שהיה בקופה כמעט הגענו ל50 אלף עכשיו בגלל שהכסף בפנסיה היה מעוקל לקח זמן לצק לצאת לקח כמעט 3 חודש ועד שהגמע נכסף פשוט חיכתי בסבלנות בשמן שחיכתי הוצאיו אותי מהפשיטת רגל בגלל מחדל של 3 חןדש נישמע מצחיק כן הוציאו אותי וכל זה יש לי עורכת דין פרטית היא הגשיה מכתב שהכסף היה מיועד להפטר ושיחזרו אותו לקופת הפנסיה נעננו כמובן בשלילה והכסף נישאר בקופת הכונס היתייאשתי כמה חודשים ושוב חזרתי לעשות פשיטת רגל לפני שנתיים קבעו לי לשלם 600 שקל בחודש ולמלא דוחות פעם בשבועים עשיתי הכל כמו שצריך לפני שבוע היה לי משפט החובות הכללים שלי זה 250 אלף שקל אחרי הפחתת ריביות של החדלות פירעון הם מבקשים אחרי שיש בקופה 22 אלף ועוד 34 אלף מהתיק הקודם שזה 56 אלף שקל שאני יעשיר תקופה בעוד 90 אלף שקלים ממה שאתה מבינים על חוב של 250 אלף הם רוצים שאני ישלם 150 אלף שקל שזה כל חודש 2500 שקל למשך תקופה עד שבקופה יהיה 150 אלף שקל שבתיק הקודם על אותם סכומים ביקשו 50 אלף שיהיה בקופה אז איזה פשיטת רגל זאת איפה העזרה איפה הרצון שאני יתחיל לחיות חיים חדשים אני כבר בפשיטות רגל מ2013 עד עכשיו זה כבר 8 שנים והם רוצים עוד 5 שנים זה כבר 13 שנה איפה העזרה איפה השיקום אני בן 30 עם 4 ילדים קטנים שעובד סביב השעון רציתי לדעת מה עליי לעשות אני כבר מיואש תודה לעוזרים

מרכז המידע להליכי פשיטת רגל מספק סקירה משפטית ופורום מקצועי
לאזרחים ובעלי עסקים הצריכים עזרה על מנת להתמודד מול חובות כספיים
,
נושים, תיקי הוצאה לפועל והליכי פש"ר.

ג'קי בובליל משרד עורכי דין לרשותך בכל עניין הנוגע להסדרת חובות כספיים, הליכי חדלות פירעון, הוצל"פ, מחיקת BDI שלילי, עיקולים ועוד!

ליחצו כאן לפניה וקבלת יעוץ משפטי אישי בענייני פשיטת רגל

ליחצו כאן לחזרה לעמוד הראשי של הפורום

האתר מנוהל על ידי ג'קי בובליל משרד עורכי דין
ניתן לשוחח עם עורך דין מנוסה בטלפון: 072-334-1001

שאלה בנושא: ייעוץ מעורך דין מומחה להליכים - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

close