פורום פשיטת רגל - מידע וסיוע לאזרח בנושא אולי אתם תדעו לענות - הכנסו לפורום בהנהלת עורך הדין ג'קי בובליל...
אולי אתם תדעו לענות - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

עורכי דין מנוסים בכל הארץ לשירותך

חייגו לשיחה אישית: 072-334-1001מחיקת חובות, חדלות פירעון והסדרי נושים

פורום פשיטת רגל

נושא
מחבר
תאריך ושעה
19/03/2022 22:15
היי חברים, אולי כאן תבוא הישועה. אני ממש מבולבלת, הרבה עו"ד התייעצתי אבל לא קיבלתי תשובות חד משמעיות לצערי.

אשמח לפעם אחת לסדר בדברים על ידי עורך דין מנוסה בבקשה.

אני זוכה בתיק.
התיק נפתח בהוצאה לפועל על סכום קצוב ועקב התנגדות של החייב התיק כיום עבר לבית משפט השלום ונקבע לנו דיון עוד חודשיים.
במכתב שקיבלתי הביתה לזימון, כתוב לי שאני צריכה להגיש כתב תביעה עד אמצע אפריל.
השאלה שלי היא כזאת:
1. האם הכתב תביעה בהוצאה לפועל על סכום קצוב לא אמור לשמש אותי לתביעה הנוכחית בבית משפט השלום?

אם כן, למה הם מבקשים שישלח זאת שוב?

2. להבנתי כרגע הדיון הוא בסדר דין מהיר. ראיתי שיש נוסח לפי תקנות של 2018 לכתיבת תביעה סדר דין מהיר. האם זה הכוונה שלהם?

3. החשש שלי הוא שבמידה ואני יעלה תביעה בהתאם לתקנות 2018 שהם שונות מהתביעה שנשלחה להוצאה לפועל על סכום קצוב אזי הם יראו את זה כי שינוי בכתב התביעה (למרות שהם ביקשו ממני להגיש את כתב התביעה) ואז חלק מעו"ד שהתייעצתי איתם אמרו שזה יכול להיחשב ששינתי את התביעה ויגבו ממני שכ"ט של עו"ד של החייב כי הוא צריך להכין הגנה חדשה.

4. מצד אחר לגבי סעיף 3, זה נראלי לא הגיוני כי בתקנות של 2018 לכתיבת תביעה סדר דין מהיר בנוסח יש קטע שאני מזמינה את החייב לדין לפי תקנה 130 לסדר דין האזרחי התשעט 2018, ואז תהיה לי הסמכות לתובעת לקבל פסק דין שלא בפניכן.

5.התייעצתי עם חלק מעו"ד שאמרו לי שאני יכולה לשנות את הסעד המבוקש כרגע בתביעה ולא חייב שזה יהיה אותו סעד/פיצוי כמו בהוצאה לפועל שדרשתי. חלקם אמרו שלא וחייב זהה. מה נכון?

מישהו יכול לעשות לי סדר?

תודות תודות לכל המסייע

מרכז המידע להליכי פשיטת רגל מספק סקירה משפטית ופורום מקצועי
לאזרחים ובעלי עסקים הצריכים עזרה על מנת להתמודד מול חובות כספיים
,
נושים, תיקי הוצאה לפועל והליכי פש"ר.

ג'קי בובליל משרד עורכי דין לרשותך בכל עניין הנוגע להסדרת חובות כספיים, הליכי חדלות פירעון, הוצל"פ, מחיקת BDI שלילי, עיקולים ועוד!

ליחצו כאן לפניה וקבלת יעוץ משפטי אישי בענייני פשיטת רגל

ליחצו כאן לחזרה לעמוד הראשי של הפורום

האתר מנוהל על ידי ג'קי בובליל משרד עורכי דין
ניתן לשוחח עם עורך דין מנוסה בטלפון: 072-334-1001

שאלה בנושא: אולי אתם תדעו לענות - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

close