פורום פשיטת רגל - מידע וסיוע לאזרח בנושא נזק לדוח אשראי שלי בטעות - הכנסו לפורום בהנהלת עורך הדין ג'קי בובליל...
נזק לדוח אשראי שלי בטעות - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

עורכי דין מנוסים בכל הארץ לשירותך

חייגו לשיחה אישית: 072-334-1001מחיקת חובות, חדלות פירעון והסדרי נושים

פורום פשיטת רגל

נושא
מחבר
תאריך ושעה
28/06/2022 09:39
בחודש אוקטובר 21 חזרה לי הרשאה לחיוב חשבון שחוייבה לא במועד (טעות של החברה המחייבת) מסיבת אכ"מ. בחודש ינואר כשרציתי לקחת הלוואה וסורבתי כמובן, הסתכלתי בדוח האשראי ובדירוג (שהפך לאדום איך לא) ושמתי לב לטעות שקרתה.

יצרתי קשר עם החברה המחייבת (בית השקעות גדול במשק) לקח להם משהו כמו שלושה שבועות והרבה צעקות וכעס להבין מה קרה ומה אני רוצה בעצם. הם מכירים בטעות, ואף הנפיקו לי מכתב אשר מודה מצידם על הטעות, וחתום על ידי המחלקה המשפטית שלהם, כדי שאוכל לפנות לשירות הלקוחות של בנק ישראל ולבקש תיקון.

בנק הפועלים (הבנק שלי) בתגובה למכתב זה ולפניה לבנק ישראל סירב לבקשה שלי וטען שאכן לא היתה יתרה מספקת בחשבון, ושאם אני אציג להם מכתב דרך פניות הציבור שמודה בטעות של בית ההשקעות הם ישקלו להסיר את ההחזרה מהדו"ח
בחודש אפריל בית ההשקעות ביצע פניה מצידו לבנק הפועלים ועד היום לא נענה בתשובה.

אני עוברת מנציג לנציג בבית ההשקעות, אני ממש מיואשת ונדמה שלא נותר לי שום דבר לעשות אלא לחכות שיעברו עוד למעלה משנתיים נוספות עד שאוכל לנשום שוב.

המצב ממש לא פייר וממש אין עם מי לדבר בבנק הפועלים. לא הגיוני שגם נעשתה טעות וגם לא מתקנים אותה, אפילו לבקשת החברה המחייבת למחיקה בשל טעות מצידם.
האם יש לכם עורכי דין שיכולים לעזור בנושא?

מרכז המידע להליכי פשיטת רגל מספק סקירה משפטית ופורום מקצועי
לאזרחים ובעלי עסקים הצריכים עזרה על מנת להתמודד מול חובות כספיים
,
נושים, תיקי הוצאה לפועל והליכי פש"ר.

ג'קי בובליל משרד עורכי דין לרשותך בכל עניין הנוגע להסדרת חובות כספיים, הליכי חדלות פירעון, הוצל"פ, מחיקת BDI שלילי, עיקולים ועוד!

ליחצו כאן לפניה וקבלת יעוץ משפטי אישי בענייני פשיטת רגל

ליחצו כאן לחזרה לעמוד הראשי של הפורום

האתר מנוהל על ידי ג'קי בובליל משרד עורכי דין
ניתן לשוחח עם עורך דין מנוסה בטלפון: 072-334-1001

שאלה בנושא: נזק לדוח אשראי שלי בטעות - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

close