מנוהל על ידי רוני שרעבי ושות' משרד עורכי דין

חייגו לשיחה אישית: 072-334-1001ייעוץ ראשוני חינם ללא התחייבות

אנחנו כאן בשבילך! סיוע מהיר אישי ומקצועי:
שם מלא
מספר טלפון
לחצו לשליחה
דרגו אותנו:
| דירוגך () בוצע בהצלחה
 (0) דירוגים | דירוג ממוצע (0)
0 stars - based on 0 reviews

כדורגלן העבר צבר חובות של למעלה מ-750 אלף ש''ח

Hebrew

ביום ראשון ה-24 ליוני 2012 הגיש כדורגלן העבר איציק זוהר לבית המשפט המחוזי בתל אביב בקשה להכריז עליו כפושט רגל.

בבקשה שהוגשה על ידי עורך דין אלי שרעבי נכתב כי איציק זוהר נקלע למצב כלכלי קשה ובין השאר חובות כבדים לכמה נושים. עורך דינו של כדורגלן העבר ציין "הדרך הנכונה והטובה במצבו של איציק כיום היא דרך של פשיטת רגל. באופן זה יפסיקו לרדוף אחרי איציק זוהר, מה שייתכן שיאפשר לו לצאת לדרך החדשה, וייתכן שבהמשך יצליח לסגור חובות".

בבקשה המפורטת והמנומקת שהוגשה לבית המשפט צויין כי זוהר חייב סכום כספי הגבוהה מ-750,000 ש"ח לכ- 30 בעלי חוב ובין השאר: רשויות המס, עיריית תל אביב, כביש 6, חברת תמר יזמות והשקעות (חוב של למעלה מ-300,000 ש"ח עקב שיקים חוזרים), בנק מזרחי טפחות, בנק לאומי, חוב מזונות בסך כ-65 אלף ש"ח ועוד רשימה ארוכה של חובות טופחים לנושים פרטיים ואחרים.

בבקשה נכתב כי הוצאותיו החודשיות של מר איציק זוהר הנם כ-14,500 ש"ח. לפי הפרסומים השונים בעיתונות הכתובה ובאתרי חדשות ברשת האינטרנט, כדורגלן העבר שפרש ממשחק לפני 8 שנים ומאז שימש בין השאר כפרשן ספורט בערוץ הספורט (משם פוטר) אמר כי חובותיו צמחו לסכומים גבוהים עקב התמכרות להימורים שיצאה מכלל שליטה. עוד אמר זוהר כי מימש את נכסיו ומכר את חלקו בדירה פרטית שהיתה בבעלותו החלקית, על מנת להחזיר חלק מהחובות הכבדים שצבר.

לפי המידע שפורסם נפתחו עד כה כ-26 תיקי הוצאה לפועל כנגד מר זוהר, שמסר כי הוא נתמך על ידי חבריו ואינו עובד בימים אלה. נציין כי במהלך שנת 2011 החלו להתפרסם כתבות תחקיר אודות מצבו הכלכלי של קפטן מכבי תל אביב לשעבר, שם בין השאר עלה שמה של שירי משולם (27) ממושב נורדיה, שבידיה פסק דין מבית המשפט לתביעות קטנות, שפסק לטובתה 17,000 ש"ח בתביע משפטית שהגישה נגד איציק זוהר.

מבדיקות שערכנו נמצא כי משרדי חקירות פרטיות רבים ברחבי המדינה, פעלו מטעם של נושים וניסו לאתר ולמסור לידיו של איציק זוהר מסירות משפטיות וכתבי בי-דין, אך החייב מחליף כתובות חדשות לבקרים ורק מעטים הצליחו לאתר את כתובת מגוריו ולמסור לידיו את המסמכים המשפטיים. עד לשנה שעברה כיכב מר זוהר בקמפיינים פרסומיים רבים בשלטי חוצות וברדיו. מאז שהחלו להתפרסם כתבות שליליות על אופיו (קטטות, דקירה, תאונת דרכים ועוד) איבד זוהר הרבה מה"זוהר" ולפני כמה חודשים אף פוטר מעבודתו כפרשן ספורט בכיר בערוץ הספורט (ספורט 5).

בעבר ניסה את מזלו ופתח מועדון לילה, מסעדה ועוד כמה עסקים קטנים שנכשלו. לפי המידע שבידינו רבים מנושיו של איציק זוהר חשים כעס רב, לנוכח אורח חייו הראוותני של כוכב הכדורגל שהסתבך עד כדי פשיטת רגל.

עובדות המסייגות מתן הפטר למר איציק זוהר בעתיד

ראוי לציין כי בסעיף 63 (ב)(6) לפקודת פשיטת הרגל כתוב במפורש כי אחת הסיבות לפיהן קיים סייג למתן הפטר הנה "פושט הרגל גרם או תרם לפשיטת רגלו בעסקאות נמהרות או מסוכנות, בפזרנות בלתי מוצדקת באורח חייו, בהימור, או בהזנחה פושעת של עניני עסקיו".

בהחלט מעניין יהיה לחכות ולראות האם ומתי יוכרז איציק זוהר פושט רגל, וכיצד יתמודד בעתיד מול הסעיף הבעייתי, מבחינתו, שיקשה עליו לקבל הפטר בעתיד הנראה לעין.

צפו בסרטון בו דווח לראשונה על הבקשה לפשיטת רגל וחובותיו של איציק זוהר:

 


תאריך:03/07/2012 20:59  מחבר: Bankruptcy Law
 
close