מנוהל על ידי רוני שרעבי ושות' משרד עורכי דין

חייגו לשיחה אישית: 072-334-1001ייעוץ ראשוני חינם ללא התחייבות

אנחנו כאן בשבילך! סיוע מהיר אישי ומקצועי:
שם מלא
מספר טלפון
לחצו לשליחה
דרגו אותנו:
| דירוגך () בוצע בהצלחה
 (0) דירוגים | דירוג ממוצע (0)
0 stars - based on 0 reviews

אושרה הקפאת הליכים זמנית לרשת האופנה גריפ

Hebrew

בית המשפט המחוזי בפתח תקוה, בראשות השופט אילן שילה, קיבל את בקשת רשת האופנה "גריפ" ואישר צו הקפאת הליכים נגדה למשך עשרים ואחד יום. רואה חשבון בועז גזית, מונה לנאמן.

בבעלות רשת האופנה שלושים ואחד סניפים, שתשעה מהם מופעלים על ידי זכיינים והיא מעסיקה כמאה עובדים. החברה שהוקמה בשנת 2000, נקלעה לקשיים כספיים וחייבת לנושים שונים סכום שעומד על כשלושים ואחד מיליון ש"ח.

בין נושי החברה ניתן למצוא את מס הכנסה, מע"מ, בנקים, חברות אשראי כלאומי קארד וישראכרט, קניונים ומרכזים מסחריים שונים שהרשת ממוקמת בהם ולא שולמו להם שכר דירה ותשלומי ארנונה וכן עובדי החברה עצמם.

מטרת צו הקפאת ההליכים שניתן על ידי בית המשפט, הוא לבצע מכרז מהיר למכירת החברה כעסק חי ולא להגיע לפירוקה.

לדברי בעלי החברה יש התעניינות בקניית הרשת מצד גורמים שהמתינו ש"גריפ" תכנס להליך משפטי מסודר על מנת להגיש את הצעתם. בבעלות החברה גם סחורה קיימת בשווי ארבע עשרה מיליון שקלים, שממכירתה היא מתכוונת לממן את הפעילות והתשלומים השוטפים, בזמן הקפאת ההליכים נגדה, על מנת שלא לצבור חובות נוספים.

נושי החברה מסרו לתקשורת כי להערכתם לא ניתן למכור את החברה בצורה שתניב הכנסות לנושים המרכזיים בתיק ויש להגיע לשילוב בין הסדר נושים אישי של בעלי החברה, לבין הסדר נושים תאגידי.

השופט אילן שילה שאישר את צו הקפאת ההליכים נגד החברה, אישר במקביל גם צו הקפאת הליכים אישי לבעלי השליטה ב"גריפ", עופר כהן ואשתו. השניים חתומים בערבות על חובות החברה, בסכום של כתשעה מיליון שקלים.

כמו כן התחייבו בעלי "גריפ" להגיש בקשה לפשיטת רגל עד ה-2/09/2012, במידה ולא ימצא לחברה קונה.


תאריך:15/08/2012 11:53  מחבר: Bankruptcy Law
 
close