מנוהל על ידי רוני שרעבי ושות' משרד עורכי דין

חייגו לשיחה אישית: 072-334-1001ייעוץ ראשוני חינם ללא התחייבות

אנחנו כאן בשבילך! סיוע מהיר אישי ומקצועי:
שם מלא
מספר טלפון
לחצו לשליחה
דרגו אותנו:
| דירוגך () בוצע בהצלחה
 (0) דירוגים | דירוג ממוצע (0)
0 stars - based on 0 reviews

השף של מסעדת דיאנה בהליכי פשיטת רגל

Hebrew

השף של מסעדת דיאנא הידועה בנצרת, דוחול ספאדי, עומד בפני הליכי פשיטת רגל, לאחר שנתבע על ידי חברה לשירותים פיננסים – טארק פארם.

ספאדי; שמנהל את דיאנא המצליחה, פתח לאחרונה מסעדת בת "דיאנא בעיר", מסעדת מזון מהיר ערבי עם שלושה סניפים קיימים ושניים בדרך, בה שותף גם צחי בוקשתתר - נתבע על ידי טארק פארם על סכום של 500,000 ש"ח ב-2010.

התובעים הסכימו להגיע להסדר פשרה עם הנתבע דוחול למרות חובותיו העומדים על סך כ- 500,000 ש"ח. לפי ההסדר המוצע יופחת החוב ל 300,000 ש"ח ויסולק בתשלומים חודשיים על סך 12,000 ש"ח כל אחד.

בהתחלה שילם ספאדי את הסכומים המדוברים, אך לפי הבקשה שטארק פארם הגישו עולה כי הוא עדיין חייב לה כ-246,000 שקלים מסכום ההסדר.

עורך דין דרור חייק, שמייצג את טארק פארם טוען כי הצ'קים של החברה של ספאדי "מסעדות דיאנא בע"מ", חזרו ולכן שכרה החברה חוקר פרטי שיבדוק מה מצבו.

לטענת עורך דין חייק, גילה החוקר הפרטי שספאדי הקים חברה חדשה בשם "א.ד דיאנא מסעדות" אותה רשם על שם אימו, זאת על מנת להתחמק מהתשלום שהוא חייב לטארק פארם.

ספאדי מצדו טוען  שרואה החשבון שלו, שיתף פעולה עם חברת טארק פארם בתרגיל עוקץ, של גניבת צ'קים ולכן איננו אשם בחובות שנוצרו והוא מתכוון להגיש התנגדות להליך פשיטת הרגל שטארק פארם מנסים לכפות עליו. זאת למרות שהסכים להסדר הפשרה.

למרות טענותיו על התנגדות לתהליך, ספאדי לא ניצל בינתיים את 21 הימים שעומדים לרשותו להגשת התנגדות, לאחר שבית המשפט המחוזי בנצרת, בראשות השופט יוסי בן חמו, הוציא לו הודעת התראה לפני פשיטת רגל.


תאריך:24/07/2012 12:20  מחבר: Bankruptcy Law
 
close