נקלעת לחובות? רוצה לגבות את הכספים שמגיעים לך? בכל מקרה, זה בדיוק הזמן הנכון להכיר את עורכת הדין לירון שיר - הכתובת המשפטית הנכונה בדיוק במקרה שלך...
עורכת הדין לירון שיר: הכתובת המשפטית הנכונה בדיוק במקרה שלך!


מנוהל על ידי לירון שיר משרד עורכי דין

חייגו לשיחה אישית: 072-334-1001ייעוץ ראשוני חינם ללא התחייבות

אנחנו כאן בשבילך! סיוע מהיר אישי ומקצועי:
שם מלא
מספר טלפון
לחצו לשליחה
דרגו אותנו:
| דירוגך () בוצע בהצלחה
 (3) דירוגים | דירוג ממוצע (5)
5 stars - based on 3 reviews

נעים להכיר: עורכת הדין לירון שיר

Hebrew

נעים להכיר, שמי לירון שיר ואני עורכת דין מנוסה שעוסקת בתחום חדלות הפירעון, הסדרי חובות ומציאת פתרונות משפטיים יצירתיים לנושאים כספיים מכל סוג שהוא.

אם הגעת לכאן עם חובות כספיים או כמי שרוצה לגבות כספים מסרבני תשלום באשר הם, הגעת למקום הנכון ואין בכלל ספק שאני יכולה לעזור ולקדם את האינטרסים שלך.

אני נשואה +3. סיימתי תואר ראשון במשפטים במכללת שערי משפט לפני למעלה מעשור ומאז ניהלתי מאות תיקי פשיטת רגל מורכבים ומתוקשרים וסייעתי לאלפי לקוחות בהגעה להסדרי חוב מיטביים.

לאורך השנים צברתי ניסיון מקצועי רב בין היתר בייצוג וליווי משפטי בתחומים הבאים:

  • ייצוג חייבים בהליכי פשיטת רגל וחדלות פירעון לפי החוק החדש
  • עיכוב הליכים וקבלת צווי הגנה תוך 48 שעות בלבד
  • ביטול עיקולים וצוויי עיכוב יציאה מהארץ לחייבים ונתבעים
  • הסדרי חובות מול הבנקים ומול נושים פרטיים ועסקיים
  • ביטול הגבלות בחשבונות בנק פרטיים ועסקיים
  • גביית שיקים עסקיים חוזרים בעיקר על בסיס הצלחה
  • ניהול משא ומתן מול נושים לצורך מחיקת חובות
  • פירוק חברות בקשיים וליווי בהליכי שיקום כלכלי
  • מחיקת BDI שלילי ושיפור בדירוג האשראי שלך
  • ניהול הליכי גבייה והוצאה לפועל מטעם נושים ובעלי חוב

ניתן למצוא באתר מידע רב ומגוון, המסביר את תחומי העיסוק בהם אני מתמחה ומביא דוגמאות מתוך פסקי דין שבהם ייצגתי רבים מלקוחותי.

אני מנהלת באהבה והצלחה רבה משרד עורכי דין אינטימי ומשפחתי שבו כל אחד ואחת מהלקוחות זוכה לטיפול משפטי אישי, מסור ומקצועי, הכולל מעורבות מלאה שלי בכל תיק ובכל הליך משפטי.

אהבתי לאנשים היא שהובילה אותי לבחור במקצוע עריכת הדין. כשאני ניגשת לטפל בכל אחד מלקוחות המשרד, מה שעומד לנגד עיניי זאת הבעיה של הלקוח והחשיבות למצוא לה פתרון הולם, אפקטיבי ומהיר, כדי לנסות ולמנוע משברים כלכליים ובמידת הצורך, לטפל בהם ברגישות, בנחישות ובדרך המשפטית ההולמת – בכל מקרה לגופו ומבלי להיסחף להליכים מיותרים.

אני יודעת להבטיח לכל אדם הפונה אלי, בין אם כאדם פרטי ובין אם כלקוח עסקי, להקשיב, להבין ולמצוא את מגוון הדרכים האפשריות לפתרון כל סיטואציה הנוגעת לתחומי העיסוק שלי, באמצעות משא ומתן ובהליכים משפטיים – תמיד לטובת הלקוח ובדרך היעילה, הנכונה והמהירה ביותר.

בין אם נקלעת לחובות כספיים ובין אם חייבים לך סכומי כסף גבוהים מכל סיבה שהיא, אני אדע לכוון ולמצוא עבורך את דרך המלך, זאת שתוביל אותך לפתרון אמיתי ומשתלם. כזה שישיב את השקט הנפשי לחייך ולחייהם של בני משפחתך.

לכל בעיה בעולם הפיננסי יש מגוון פתרונות אפשריים, בין אם בדרכי משא ומתן וגישור ובין אם באמצעות התדיינות והליכים משפטיים. ניסיון החיים וניסיוני המשפטי מלמדים כי אסור לדחות את הטיפול "למחר" ובטח שאסור להתעלם. מאידך, אסור לפתוח בהליכים מהירים ולא מחושבים, מבלי לשקול, לבחון ולנתח כל מקרה לגופו, לפי נסיבותיו ובהתאם לזהות המעורבים.

אני זמינה עבור לקוחות המשרד 7 ימים בשבוע, בכל שעה, ועושה מאמץ גדול לתת לכל אחד ואחת מהפונים למשרד את השירות המשפטי הקשוב, המבין והמקצועי ביותר שרק אפשר וראוי להציע.

אם נקלעת לבעיה או שאתה מבקש לבין איך הכי נכון להתמודד מול המקרה שלך, כל מקרה הנוגע לתחומי העיסוק שלי, ניתן לפנות אלי באמצעות לחיצה ממש כאן – אני מבטיחה לענות מהר.

אתר אינטרנט זה מנוהל על ידי משרדי ואני עושה כל שניתן על מנת לעדכן אותו בפסיקה וסקירות משפטיות עדכניות, תיקוני חקיקה ומדריכים מעניינים וחשובים.

המשרד ממוקם במגדל midtown בתל אביב [ליד מרכז עזריאלי] ומייצג לקוחות בערכאות המשפטיות ולשכות ההוצאה לפועל בכל הארץ.

חשוב בתקופת הקורונה אני מעניקה ייעוץ משפטי מלא לבעלי עסקים שנקלעו לקשיים כלכליים, גם באמצעות שיחת וידאו וללא עלות.

בברכה ובריאות, עורכת הדין לירון שיר.

לשיחה אישית עם עורכת הדין לירון שיר וקבלת ייעוץ משפטי ותשובות בכל שאלה, חייג/י: 072-334-1001


תאריך: 30/11/2020 10:13
 
close