פורום פשיטת רגל - מידע וסיוע לאזרח בנושא הסכמות על סגירת תיק פשיטת רגל - הכנסו לפורום בהנהלת עורך הדין ג'קי בובליל...
הסכמות על סגירת תיק פשיטת רגל - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

עורכי דין מנוסים בכל הארץ לשירותך

חייגו לשיחה אישית: 072-334-1001מחיקת חובות, חדלות פירעון והסדרי נושים

פורום פשיטת רגל

נושא
מחבר
תאריך ושעה
17/05/2020 08:10
בתאריך 23/4/18 הגענו להסכמה עם המנהלת המיוחד בתיק לביני אצל השופט לסגירת תיק של פשיטת רגל - להלן פרוטוקול השופט: הצדדים הגיעו להסכמה כי כנגד העשרת הקופה בסכום של 80,300 שח אשר ישולמו באמצעות קרן השתלמות נזילה ותוספת של 8,800 שח אשר ישולמו בתשלומים חודשיים של 800 שח , יהיה החייב זכאי להפטר , הסכום המוסכם יאפשר חלוקת דיבידנד בשיעור 100% לנושים שתביעות החוב שלהם אושרו , בנוסף להוצאות ההליך . 2. להלן פרוטוקול המנהלת המיו חדת : הגענו להסכמה לפיהן החייב יסלק את מלוא החוב לנושיו , זאת לאור הפחתת מצבת הנשייה המאושרת בשל דחייתן של שתי תביעות חוב , מצבת הנשייה המאושרת עומדת כעת על סך של 73,603 כאשר לחייב קרן השתלמות נזילה של 71,464. היתרה תושלם באמצעות 11 תשלומים שווים שלא יפחתו מ 800 שח לחודש , לא נתנגד להקדמת התשלומים . (עד כאן הפרוטוקולים ) 3 , מה שקרה בפועל הוא שעד שמנהלת המיוחדת החליטה למשוך את קרן ההשתלמות כבר היו בקופה 94 אלף שקלים , 23 אלף שקלים יותר ממה שהיה בזמן המשפט , לאחר שהיא משכה את הקרן ציפיתי להחזר מלוא הסכום העודף , אך להפתעתי היא החליטה שהיא מחזירה לי רק 9300 שח לאחר ׍ ישוב שהיא עשתה שבו היא גם חשיבה את שכר הטירחה וכל הוצאות המשפט , אף על פי שבפרוטוקול המשפט כתוב במפורש שהסכום הוא בנוסף לשכר הטרחה . כמו כן היתה לי אפשרות לשלם את כל 8800 השקלים בתשלום אחד אם הייתי יכול , אז אם ככה התיק היה נסגר מזמן והיא לא היתה מושכת את ההפרש של הכסף . שאלתי האם זה נראה תקין כל העניין הזה ואם לא האם ניתן לעשות משהו , אני הפסדתי כאן 14000 שח יותר ממה שאני אמור לשלם על פי החלטת השופט .

תודה רבה לעונים.

מרכז המידע להליכי פשיטת רגל מספק סקירה משפטית ופורום מקצועי
לאזרחים ובעלי עסקים הצריכים עזרה על מנת להתמודד מול חובות כספיים
,
נושים, תיקי הוצאה לפועל והליכי פש"ר.

ג'קי בובליל משרד עורכי דין לרשותך בכל עניין הנוגע להסדרת חובות כספיים, הליכי חדלות פירעון, הוצל"פ, מחיקת BDI שלילי, עיקולים ועוד!

ליחצו כאן לפניה וקבלת יעוץ משפטי אישי בענייני פשיטת רגל

ליחצו כאן לחזרה לעמוד הראשי של הפורום

האתר מנוהל על ידי ג'קי בובליל משרד עורכי דין
ניתן לשוחח עם עורך דין מנוסה בטלפון: 072-334-1001

שאלה בנושא: הסכמות על סגירת תיק פשיטת רגל - פורום פשיטת רגל בהנהלת עו''ד ג'קי בובליל

close