פורום פשיטת רגל Bankruptcy Law מנוהל על ידי עורכי דין ומומחים פיננסים...
פורום פשיטת רגל בהנהלת עורך דין רוני שרעבי | עמוד 4


מנוהל על ידי רוני שרעבי ושות' משרד עורכי דין

חייגו לשיחה אישית: 072-334-1001ייעוץ ראשוני חינם ללא התחייבות

דרגו אותנו:
| דירוגך () בוצע בהצלחה
 (8) דירוגים | דירוג ממוצע (5)
5 stars - based on 8 reviews

פורום פשיטת רגל


נושא
מחבר
תאריך ושעה

אמה
16/02/2020 10:02
אני לקוחה של ארט מדיקל סנטר בראשון לציון בערך 4 חודשים עשיתי אצלם 4 טיפולי לייזר וב19.1.2020 שלחו לי הודעה שהטיפול שלי התבטל וניסיתי ליצור איתם קשר אחרי איזה שבוע מספר פעמים ואין מענה.

נסעתי עד אליהם ונראה כאילו הם פשטו את הרגל. אף אחד לא עונה והם לא נמצאים בשום מקום אי אפשר למצוא אותם או להשיג אותם. מה צריך לעשות במקרה כזה? אני שילמתי ל10 טיפולים מראש ועשיתי רק 4 והם נעלמו איך אפשר לתבוע אותם? בכלל להגיע אליהם? מה יעלה בגורל התשלומים במקרה של פשיטת רגל של החברה?
עמית
12/02/2020 17:16
שלום,

שואל לחבר
בשנת 2014 הגיע בנק והוא לכדי הסדר חוב בתשלום סכום חד פעמי, שנחתם והוסכם בין הצדדים ואושר עי ביהמש, כיום 2020 ראה שיש לו "כתם" בבנק ישראל שהוא מופיע כחייב , בהסכם ביניהם גם היה רשום " שני הצדדים לא יהיו תלונות אחד על השני ".

1. כרגע פתח בירור בצירוף מסמכים מול מערכת נתוניי אשראי בנק ישראל , ומול פניות הציבור של אותו הבנק.

2. האם יש עילה לתביעה ?

3.כמה זמן אחריי בנק אמור למחוק רישום כזה ?

4.האם הבנק היה אמור כבר במעמד ההסכם בין הצדדים כבר למחוק ?
אירית
11/02/2020 19:49
שוכרים שהפרו את החוזה שכירות: עזבו את הדירה בלי לשלם על חודש אחד, נפתח נגדם תיק הוצאה לפועל - הם הכריזו על פשיטת רגל זמן קצר אחרי זה. האם קיים עדיין סיכויי לקבל את הכסף שהם חייבים? או שפשוט לשכוח מזה? יש מה לעשות נגדם בנדון?

אשמח לעצה של עורך דין מומחה בתחום, תודה רבה!
איתי
11/02/2020 09:25
שלום,
אם יש לי עיקול על החשבון בנק (בנק הדואר) ונכנס לי שכר נטו של 4900, כמה בנק הדואר צריך לאפשר לי למשוך? (נשוי +2 מפרנס יחיד)

עוד שאלה
באתר שלכם רשום שכסף שנכנס לחשבון הבנק בגין מענק עבודה (מס הכנסה שלילי) אסור לעיקול, נכון הדבר?
תודה
ג'ודית
10/02/2020 14:26
אדם שהגיע ביוזמתו להסדר תשלומים על חוב בבנק דרך עורך הדין של הבנק ונאמר לו ע"י עורכת הדין כי מסירים את העיקול
היום לאחר כמה חודשים ללא פיספוס תשלומים של 5,000 שקלים כל 5 לכל חודש מגלה המשלם כי יש עיקול על קרן פנסיה אותה ביקש לפדות

נציגת משרד עורכי דין אומרת לו כי סביר שהבנק יסיר רק אם ייתחייב להעביר חלק מהכסף לבנק.

האם יש מה לעשות, האם זה חוקי?

תודה מראש
דורון
09/02/2020 11:46
שבוע טוב,
אני מחזיק בשיקים שטרם הגיע מועד פרעונם. בעל השיקים הודיע שהוא ביטל את השיקים ושלא יכובדו על ידי הבנק.

מה ההליך לגביית שיקים? האם יש עלויות נלוות? אם כן, האם ניתן להשיט את העלויות על החייב? איזה צעדים אני צריך לעשות על מנת לגבות את הכספים שמגיעים לי לפי השיקים שקיבלתי? הוצאה לפועל או הליך משפטי באמצעות עורך דין - מה הכי מהיר?
אורן
09/02/2020 12:39
לא ניתן להגיש שיקים לביצוע דרך ההוצאה לפועל, אשר מועד פירעונם טרם הגיע, למעט אם החשבון ממנו נמשכו הפך מוגבל.

מאחר ומדובר בהסכם שכירות, יש להיות עם היד על הדופק, שכן, במידה ויסרב לשלם ועדיין לא יפנה את המושכר, לא יהיה מנוס מהגשת תביעה לפינוי מושכר.

הליך כאמור כנגד סרבן פינוי, עלול להארך לכל הפחות 3 חודשים.

ממליץ לך להתיעץ כבר עכשיו עם עורך דין המתמחה בתחום ההוצאה לפועל ובין היתר, בעל ניסיון בפינוי שוכרים סרבנים.
בהצלחה!
נדב
09/02/2020 11:41
שלום,
לפני מס' שבועות כרטיס האשראי שלי נגנב במהלך חופשה בבירה אירופאית, ועד שגיליתי זאת הגנב הספיק למשוך כ 700 יורו. ברגע שגיליתי (כמה שעות שעות לאחר מכן) ביטלתי את הכרטיס והגשתי תלונה במשטרה המקומית. כשיצרתי קשר עם שירות הלקוחות של החברה, היא טענה שלא ניתן לבטל את החיוב מאחר ומשיכת כסף דורשת שימוש בקוד סודי. אציין שהקוד הסודי לא היה גלוי או מצורף לכרטיס בשום צורה. גם ניסיונותיי החוזרים בימים הבאים מול נציגי שירות ומנהל שירות לקוחות לא עזרו, והם לא הסכימו לחקור את המקרה, לחפש צילומים מאותו כספומט וכו'. כעת אני מתלבט האם כדאי לי להגיש תביעה בעניין, שבתקווה תגרום לחברת האשראי לחקור את המקרה או לפצות אותי על הנזק.
האם לדעתכם מומלץ לתבוע? ואם כן, האם יש לכם עורך דין מתאים שיוכל לעזור?

תודה מראש
ארז
09/02/2020 11:40
יש לי שאלה אם חברת ביטוח שמתעסקת במתן הלוואות לא מסרה את כל הפרטים בשיחה ומתברר שמעבר לתשלום על פתיחת תיק יש גם תשלום חוץ המריביות גם תשלום של בין 4 ל 7 אחוז על סכום הלוואה במשך כל השיחה לא נאמר דבר על זה ונאמר שיש לשלם רק על הפתיחת תיק ובנוסף בשיחת סיכום עשו תשיחה עם הבת זוג שלא הייתה מעורבת בכל הפרטיים מלבד המסירית מידע לצורך בדיקה ותשלום הפתיחת תיק .ורק לאחר קבלת האישור הם ניזכרו לציין שיש גם רביות על הלוואה אם זה היה נאמר בהתחלה לא היינו ממשיכים בתהליך . האם יש פו סוג של העלמת ואפשרות לתבוע נ.ב כל השיחות עם הנציגה מוקלטים כולל שיחת האישור מול בת הזוג כולל זה שהנציגה מציינת שמסרה לי את כל הפרטיים ואני אישרת וביקשתי ממנה לצור קשר עם בת זוגי לצורך המשך ההלואה יצרתי איתם קשר וביקשתי מהם להחזיר את דמי פתיחת התיק והם כרגע לא מעונינים להחזיר למרות שהסברתי להם שאם היינו יודעים על הרביות הינו שוקלים אם לפתוח תיק עם כל המידע היה נאמר מהתחלה...
חיימון
07/02/2020 12:34
אנו 8 אחים שלכל אחד 1/8 במקרקעין שהועבר בירושה. עקב חובות של אחד האחים הוטל עיקול על המקרקעין. אין ביכולת האח בעל החובות לפרוע אותם ועליו לפתוח הליך פשיטת רגל . במידה ויוכרז כפושט רגל וינתן צו כינוס מתי יוסר העיקול מעל הנכס ? האם רק לאחר סיום התשלומים ? לאחר מתן צו כינוס? הפטר? מכירת הנכס והעברת חלקו של בעל החוב לנושים אינה אפשרות . לבעל החוב אין נכס אחר או יכולת לכלכל עצמו
יוסי
06/02/2020 15:17
אני במהלך פשיטת רגל ויש לי כמה עניינים.

מנהל מיוחד האם ניתן לתבוע אותו ברגע שכביכול עושה לי בכוונה? או שסתם הוא מראה את הכוח שלו מול האזרח הפשוט

מנהל מיוחד די בוטה ולא הייתי ממהר לתייג אותו כאדם שרצוי לשהות במחיצתו
דחה את טענותיי בעבר ללא כל בדיקה קודמת
ואף שלל כל אפשרות לדבר איתו בדרך הגיונית
ואף ניתק טלפונים בפרצוף לי ועורכי דין שניסו לשוחח עימו בקשר אליי.

אם הייתי יודע אחרת הייתי אומר שהוא מתנכל לי בכוונה
ואף מנסה לצייר אותי באור שלילי על מנת שיוציאו אותי מההליך.

מה אפשר לעשות עם אחד כזה?
רע"א 7692/19
יהודית
06/02/2020 15:15
נאמן רשאי ליתן ארכה להגשת תביעת חוב אם שוכנע כי זו לא יכלה להיות מוגשת במועד. הלכה היא כי בחינת מתן ארכה תיעשה באופן מקל; נושה שהיה מודע להליך חדלות הפירעון יתקשה אמנם להוכיח כי "לא יכול היה" להגיש תביעת חוב במועד, אך בענייננו שוכנע הנאמן כי האיחור בהגשת תביעת החוב נבע מטעות בתום לב ועקב כשלים. כמו כן בנסיבות העניין, הסתמכות יתר הצדדים, וכן יעילות וקידום ההליך, אינם נפגעים משמעותית מקבלת תביעת חוב של נושה.
ש.ס
06/02/2020 07:50
ברצוני לדעת האם ניתן לתבוע בן זוג לשעבר שהוא לא בתמונה , ולא אופוטרופוס,ויש ילד משותף בן 10 וחצי לתבוע על מזונות בהוצאה לפועל ויש הסכם מעורכת דין שנתחתם על 2000 שקל מגיל 3 כל חודש מצידו ונתחתם על ידי שתיהם, ולמרות זאת לא מקבלת מזונות, ההסכם אושר בבית המשפט האם יש מה לעשות בנידון ? תודה.

האם עורך דין יכול לפתוח את התיק בלשכת הוצאה לפועל לקבלת המזונות? ‫

ואם התיק נסגר בהוצאה לפועל מה עושים בנידון אפשר לפתוח מחדש עם ההסכם ?
שלי
05/02/2020 17:11
ערב טוב

נפתח תיק פשיטת רגל לפני כ-5 שנים. נשלחו הודעות בדבר צו הכינוס לכל הנושים. לא כל הנושים הגישו תביעות חוב וכעת לקראת הדיון בימ"ש הורה כי על החייב לזמן את הנושים. האם החוק קובע שצריך לזמן רק את מגישי תביעות החוב או חובה לכולם?
שני
05/02/2020 16:53
מכתב התראה לפני הוצאה לפועל נשלח לביתה של חמתי על חיוב הקיים לי ולבעלי. כתובתה בעיר אשדוד ותגובתנו ברמת גן. מעולם לא קיבלנו מחברת נתיבי ישראל, כביש 6 מכתב לכתובת מגורינו. בבדיקה של המכתב שהגיע אליה בדואר רשום+ אישור מסירה מצויינת הכתובת שלנו, לכאורה, אולם בפועל כתובת זו לא שייכת לנו ואף אינה קיימת כלל..
בשיחותיי עם נציגי המוקד הם טענו שכתובות החייבים מתעדכנות אצלם בהתאם למסד הנתונים של משרד הרישוי (ולא משרד הפנים..ניחא) ולכן החוב, הקנס, הריבית וכו׳ באחריותי. הם סירבו לשלוח לי חשבוניות על נסיעות ואמרו שאוכל לקבל מידע רק מעורכי הדין. עורכי הדין ענו באופן דומה והבהירו גם הם שזו בעיה שלי שהכתובת אליה שלחו מכתבים שגויה כי היא תואמת לטענתם לזו הקיימת במשרד הרישוי.

בבדיקה של רשיון הרכב שלי עלה כי כתובת מגוריי תואמת ואילו הכתובת אליה נשלחו המכתבים היא השגויה ואינה מעודכנת עפ״י נתוני משרד הרישוי. פניתי שנית למוקד כביש 6 על מנת לברר נושא זה והפעם הם אמרו כי אם יש להם טעות, הנובעת מהזנה שגויה שלהם/ מפרטים שגויים שהועברו אליהם ממשרד הרישוי, כך או כל עליי לשאת באחריות.
כמובן שאשמח לשלם עבור הנסיעות עצמן, אך כרגע הם לא מוכנים להעביר אליי חשבוניות או לפנות למשרד עורכי הדין ולהסביר שנפלה טעות ברישומים שלהם בגינם לא קיבלתי חיובים.

מה עליי לעשות?
קראתי כי בגין התנהלות דומה לזו הם חויבו בעבר לפצות לקוחות (שליחת מכתבים לכתובות שגויות ביודעין).
אמיר
05/02/2020 10:40
רוצה לשתף אתכם במה שעברתי ומה שקרה לי בבאקה במגרש נסים ו מאיר וגם חברת פמה ו בלנדר
הסיפור הוא ככה אמא שלי הלכה להוציא רכב מי המגרש הזה היה לי יום הולדת ואמא שלי רצתה שאני אחליף את הרכב של רכב ל חדש אבל המצב שלנו לא כל כך כי אני נכה וחי על קצבת נכות ואני לא עובד הלכנו למגרש אני ואמא שלי אמא שלי סגרה על הרכב ולקחה את הרכב אני ישבתי עם מאיר שהוא בעל המגרש והתחלנו לדבר על העניין הרכב שאני מעוניין בו ואז אמרתי לו סקודה אבל מה לבנה -2017 ככה סגרנו על העסקה שאני רוצה סקודה 2017 בצבע לבן דגם מפואר שאלתי אותו מה המחיר שלה ואז הוא ענה לי 61000 אז אני נכנסתי בהלם אין לי את הסכום הזה אמר לי אל תדאג יש לי דרך איך להוציא לך את הסכום הזה וגם לתת לך עודף ממנו אמרתי לו אין בעיה כל עוד זה חוקי וזה אפשרי והרכב יש בתוכו ביטוח מקיף אז אני אין לי בעיה לשלם כל חודש 1000 לחברת פמה אז אתחיל לעשות את העסקה הוא עשה לי וידאו לחברת פמה שאני מסכים על הלוואה ואני עומד בתנאי ההלוואה ואז חברת פמה אשרה את העסקה עשינו את העסקה פתאום זה לא הרכב שהיה מדובר עליו נתן לי רכב בצבע שחור סקודה 2015
אמרתי לו אני לא רוצה את הרכב הזה אמר לי תיקח אותו ליומיים תנסה אותו ואז שאלתי אותו יש בטוח הוא אמר לי כן יש לך ביטוח מקיף ואז אמרתי לו אבל עדיין אני לא רוצה את הרכב הזה הוא אמר לי שהוא הזמין 25 רכבים חדשים ויש בהם סקודה ואמר לי בראשון לראשון אתה תקבל את הרכב שלך החדש
לפני ראשון לראשון אני מתקשר אליו שואל אותו מה עם הרכב הוא מתעלם אומר לי אני אחזור אליך אני אחזור והוא לא חוזר מתעלם מהסיפור אז התקשרתי לשותף שלו שקוראים לו נסים שאלתי אותו אמרתי לו מה לגבי הרכב שלי אז הוא אמר לי אני לא אוהב שמפתחים לך הבטחות אני לא אחראי אתה סגרת עם מאיר תדבר עם מאיר בסדר ככה הייתה השיחה איתו הלכתי למגרש שלהם היא שם מאיר אז שאלתי אותו מה עם הרכב ומה עם העסקה אפשר לדעת מה עשית לי בעסקה ואז הוא הכניס אותי למשרד שלו התחיל להסביר לי שהוא לקח מחברת פמה 70 אלף שקל ואני צריך להחזיר כל חודש אלף ומאה המחיר של הרכב 61 ונתן לי 9000 מזומן וככה הוא אמר לי
אז אני אמרתלו רגע אני לא רוצה הרכב הזה אז הו אמר זה לא קשור הרכב הזה לא שלך זה זמני לקחתי הרכב ויצאתי
הגעתי הביתה מתקשרים אלי מי חברת פמה ואומרים שאין לי בטוח ואם אני לא עושה בטוח אז מחייבים אותי אז התקשרתי למאיר הסברתי לו מה שהם אמרו לי אמר לי אל תתייחס זה סתם שטויות אמרתי לו מאיר אני רוצה לדעת מה עשית לי ואיפה הביטוח שמדובר עליו אני עכשיו מחזיר את הסקודה שנתנת לי ואני לוקח את הרכב שלי הישן עד שיגיע את הרכב החדש שהבטחת לי פה ואז הוא אמר לי בסדר החזרתי את הרכב יש לי תמונות שחזרתי לו את הרכב שמתי את המפתחות מעל הגלגל כמו שהוא ביקש ממני ולקחת את הרכב של הישן והלכתי הביתה מה קרה אחר כך אני בנתיים יודע שהוא לקח רק 70 אלף הלוואה לא ידעתי איזה קומבינה הוא עשה עליי איזה גניבה הוא גנב ממני ואני בסך-הכל 21 שנים ונכה ולא יודיע לכתוב עברית ו לקרות וגם חשוב להגיד שאני עכשו כותב דרך הרמקול
הם עשו עליי קומבינה
הלכתי לבנק בשביל לבדוק כמה דברים ואז אני נציגה שם מכירה אותי טוב אומרת לי אמיר יש לך הלוואה חוץ בנקאית אז אני אמרתי לה אין מצב איך זה ומאיפה וכמה ומתי אזי אמרה לי מחברת בלנדר על סך 15 אלף ואז אני אמרתי לה אבל אני לא לקחתי אמרה לי תתקשר ותבדוק נתנה לי את המספר שלהם והתקשרתי לחברת בלנדר יש לי שיחות מוקלטות איתם שאלתי אותם אמרתי להם יש לי הלוואה אצלכם אמרו לי כן על 15000 אמרתי להם אבל אני לא נתתי אישור ולא קיבלתי את ההלוואה אז איך זה יכול להיות אז אמרו לי שזה הלוואה הלכה למגרש על עניין של רכב אז אני אמרת להם את מחברת פמה אמרו לי לא בלנדר אני עדיין לא מבין מה היה ואז התקשרתי למאיר שאלתי אותו מה זה חברת בלנדר ואז הוא ניתק לי בפרצוף אחר כך מתקשר נסים מה אומר לי הוא אומר לי אם אתה רוצה הרכב הישן בוא תיקח אותו זה המחיר שלו 70,000 ואחרי שעשו את הקומבינה כבר אם אתה לא רוצה אני יכול להביא לך את הסקודה שאתה רוצה אותה ואז אתה צריך להוסיף אני עדיין לא הבנתי על מה מדובר אז הלכתי למגרש אצל מאיר עוד פעם אמרתי לו מאיר אתה לקחת מפמה 70 אלף ומה זה בלנדר אז הוא אמר לי תקשיב אני לקחתי מחברת בלנדר 15 אלף
ו מחברת פמה 64 אלף אז אני אמרתי לו אתה נתנת לי 9 נשאר עוד 6000 כי הסכום של הרכב 61 ואתה לקחת את 15 אלףמי בלנדר למרות שאני לא יודע בזה אז יש 6000 שנעלמו איפה הם ואיך אתה עושה עסקה בלי אישור ממני ואז הוא אמר לי אני לא צריך את האישור שלך ואמר לי שהמחיר של הרכב צבעים לא 61 ואחד הו עבד עלי אמרתי לה שתבטל את העסקה כי קודם כל לקחת הלוואה 15 אלף שקל בשם שלי בלי אישור ממני דבר שני זה לא הרכב שאני רוצה דבר שלישי אני כבר לא רוצה לתעסק איתך
ואז הוא אמר לי אתה צריך לשלם קנס ביטול עסקה אמרתי לו אין בעיה שילמתי 1700 שקל ויש לי צילום ואז הרכב ואת ההלוואה ו הכסף של הביטול אצלו לא אצלי הו לא רוצה לשחרר הרכב מעל השם שלי הו לא רוצה לתת לי את הרכב וגם הכסף הו מסנין אותי מתעלים ממני למה כי החברה איתו בקומבינה שהוא עושה חברת בלנדר טוענת שיש העברת בעלות אז אני אמקתי להם הרכב לא איתי והגשתי תלונה במשטרה כי גם העברת בעלות לא חתמתי עליה וכל דבר קורה לרכב הו עלי אז התקשרתי לחברת פמה וגם לא עזרו שלחו אתי למנהל איזור קוראים לו עדין דיברתי איתו חצי שעה והספרתי הכל הו אמר שהם תמיד עושים את זה וזה מוקלט אצלי ואמר שהוא מטפל בזה אז הסכמנו לעשות פגשה עם המגרש הלכנו לש הו ישב על הבלפון שלו לא מענין אותו ומאיר אומר לי תשלמלי 15 אלף אני יוצי אותך מזה אני בכיתי נשברתי איך הם יוכלים לעשות דבר כזה והם יודעים המצב שלנו אני מאוד שבור אני ניסיתי להתאבד כי אני לא מרגיש שיש בטחון אם החברה בעצמה עשתה את הקומבינה הזאת אז מה יותר מזה שני החברות בסופו של דבר לא רוצות לעזור הרכב עדיין לא איתי הכל עומד באמצע וחוץ מזה חשוב לי להגיד שקיבלתי הרבה הרבה איומים ממנהל האיזור ומי בעל המגרש שניהםישלי את כל הפרטים הקלטות תמונות שיחות כל דבר אפשרי עשיתי אותו צילמתי אותם הקלטתי אותם ו שלחתי לשני חברות אבל זה לא עוזר אני מבקש עזרה שלכם כי אני לא יודיע לאן לפנות ואין לי כסף לעורך דין אני מאוד מאוכזב
חשוב להגיד שהם זיפו תלוש משכורת ושלחו אותו לחברת פאמה כדאי שתאשר על הלוואה כתבו שאני עובד מנהל ברמי לוי והמשכורת שלי מ 10 עד 15 אלף למרות שאני נכה ואני רק מקבל 3000 זה חוץ מי שאני חייב שכירות הם אמרו לחברה שיש לי בית פרטי
וגם מבחינת חוק אסור לשחרר רכב מחברת פאמה בלי שיהיה ביטוח מקיף הם הביאו בני אדם שילמו לו 600 ועשה ביטוח לשעה יעני הכל קומבינה בקומבינה ואני כרגע תקוע לא יודע למי לפנות ומה לעשות המשטרה כולם יודעים מתי מתחילה לעבוד אחרי שהם הורגים אותי כבר אחר כך המשטרה מתחילה לעבוד + עורך דין פשוט מאוד אין לי כסף לשלם לו ועדין אני מחכה אני מבקש כל עזרה אפשרית ........
חשוב להגיד שהו הציע לי לעקוב אחרי בחורה שהיא קנתה מאצלו
אני לא הסכמתי
והיא מחריש יש לה גיב הוא עוקב אחריה שתיזהר ממנו כי הוא מצלם אותה עם מי יוצאת ומי חוזרת
תודה לכם ותזהרו מי האנשים האלה...
סבטה
05/02/2020 08:41
בוקר טוב עורך דין נכבד

יש לי שאלה ברשותך, אם פתחתי תיק מזונות בלשכת הוצאה לפועל לפי פסק דין של בית המשפט לענייני משפחה לפני 10 חודשים מתי אני יתחיל לראות משהו מהכסף? בנתיים כלום הכל עומד עשו לו כמה מגבלות / עיקולים וזהו! כל חודש החוב רק גודל אבל אני לא מקבלת כסף וברור לכולם שזה מצב בלתי אפשרי.

לא רואה שעושים משהו מיוחד בכדי לגבות כספים בהוצאה לפועל... מה אתם מציעים לעשות? האם כאשר לוקחים עורך דין בזמן שיש תיק הוצאה לפועל פתוח דברים משתנים? משהו זז לכיוון של גביית החוב?
מירב
04/02/2020 14:37
שלום!
הגרוש שלי משנת 99 המשיך לגור בדירה השכורה שבה גרנו ולא שילם לעירייה משנת 2014 ועד היום. אני עברתי לגור בדירה שכורה עם בעלי מנשואי השניים עוד בשנת 2010, כעת תובעים אותי בהוצאה לפועל לשלם את חובותיו של האקס שלי , העברתי להוצאה לפועל, לעירייה ולעו"ד שפועל מטעמם, את כל המסמכים התומכים בנ"ל האם יש להם עדיין עילה לתבוע אותי עדיין? האם אני צריכה ייצוג?

אשמח לתשובה של עורך דין הוצאה לפועל מטעמכם.
מיכל
04/02/2020 13:20
קצת עזרה בענייני הוצאה לפועל

מעסיק מקבל צו עיקול על משכורתו של העובד. בטרם הגיע המועד לתשלום המשכורת מתקבלת החלטה על עיכוב ההליכים. מה המשמעות של עיכוב ההליכים? האם צריך המעסיק צריך לקחת את החלק שבר עיקול ולשמור את הכספים , אך לא להעבירם או לשלם לעובד את משכורתו כרגיל?
אורי
02/02/2020 10:20
אנשים יקרים . .
אני מדבר בשביל בחור מהעבודה שלי שאינו דובר טוב עברית.
הסיפור הוא כזה ....
הבחור קיבל הודעה לפלפון ובלי להבין לחץ את
הסיפרה שמופיעה ומאז הוא מקבל גדולות מחברת האשראי
עד שביטל את הכרטיס הצטברו חובות בסך 20000.

הבחור בן 55 ואינו מבין בפלפונים וההורדות שקיבל הם הורדות אינטרנטית .
מבחינת ויזה כאל הוא נתן אישור
אך ההורדות אינם שלו.

אני מנסה לעזור לבחור אך בתור אזרח קטן
קשה לי להאבק מול חברת האשראי.

יש טפסים של הורדות שהן מוכחות שלא הוא עשה אבל את חברת האשראי לא מעניין.

אני מבקש את עזרתכם או עצות איך לעזור לו.

אני מציין בזאת שאין באפשרותו לממן עורך דין.
מאיר
03/02/2020 15:23
מצטער מאוד לקרוא על דברים כאלו.
בעיקרון לחברת האשראי לא באמת איכפת שיש בן אדם שפחות מבין עברית בצד השני.
החברה עושה את מה שהיא עושה הכי טוב - לקחת כסף מאחרים. אין אם זה הוגן או לא - זה לא משנה בכלל.

הוא יכול לקחת סיוע משפטי ולמעשה חשוב מאד לעשות הכל על מנת למצוא עורך דין שייצג אותו. זה יכול לעשות את ההבדל במקרים כאלה.

יש לא מעט קבוצות פייסבוק בהן הוא יכול להיעזר (תעזור לו אתה עם השפה אם אפשר).
וכמובן אפשר לתת לנושא תהודה תקשורתית. גם כמה פוסטים עם תיוג של חברות האשראי והצינור יכולים לעשות שינוי.

בהצלחה
אורה
18/04/2013 17:47
ביטלתי שיקים עבור חברת "אובליגור" לאחר שראיתי כתבה בתכנית כלבוטק שמכפישה את שירותיהם ואמינותם. מחשש לעבוד איתם החלטתי להפסיק לקבל מהם שירות, התרעתי מראש ב"אובליגור" שאני מבטלת את השיקים ומפסיקה את השירות עימם.

הם התחילו נגדי תהליך של הוצאה לפועל כנגד השיקים שביטלתי למרות שהודעתי שאין ברצוני להמשיך לעבוד איתם

מה ניתן לעשות כנגד ההוצאה לפועל ?
יבגני
03/02/2020 14:48
האם ידוע לכם על תביעה שהוגשה נגד חברת אובליגור שמבטיחה ללקוחות שלה הרים וגבהות ולא מקיימת הבטחות? הבנתי שבגלל שהם לא עורכי דין אסור להם בכלל לטפל בנושא של הסדרי חובות וכל זה. אתם מכירים עוד אנשים שנפגעו מחברת אובליגור והגישו תביעה נגדם?
עו"ד רונן בן צבי
28/04/2013 12:15
צריך לעבור על החומר אין לי מספיק מידע
מה זה אובליגור בכלל
: עבור אל עמוד
 
close