פורום פשיטת רגל Bankruptcy Law מנוהל על ידי עורכי דין ומומחים פיננסים...
פורום פשיטת רגל Bankruptcy Law | עמוד 4

חייגו לשיחה אישית: 072-334-1001ייעוץ ראשוני חינם ללא התחייבות

דרגו אותנו:
| דירוגך () בוצע בהצלחה
 (8) דירוגים | דירוג ממוצע (5)
5 stars - based on 8 reviews

פורום פשיטת רגל


נושא
מחבר
תאריך ושעה

הילה
30/06/2019 13:58
צהריים טובים

יש לי בעיה עם משכנתא והבנק... מקווה שעורך דין מטעמכם יוכל לתת ייעוץ בנושא.

קנינו בית יד 2 (8 שנים) שהתחילו תהליך רישום מבית משותף לטאבו (או משהו כזה) ובגלל המצב הזה בבנק טוענים שלא ניתן לרשום הערת אזהרה ובהתאם לגרור את המשכנתא - במקביל הקבלן (החברה המשכנת) טוענים שזה תהליך ארוך מאוד ואין טעם לחכות וושהם כן יכולים לרשום הערת אזהרה לקבלת משכתנתא.. איך ניתן להתמודד עם המצב הזה?

כבר לקחנו לפני תחילת התהליך משכנתא על הבית החדש ועכשיו אנחנו רוצים לגרור את הקיימת לבית הזה אנחנו חייבים את הכסף והבנק מציע לשים את הכסף של הגרירה בפיקדון מה שלא אפשרי מבחנתנו..

מדובר על טאבו רחובות אם זה רלוונטי
א
29/06/2019 09:18
מהם התהליכים שצריך לעבור על מנת לצאת מהארץ לאחר הדיון על ההפטר ולפני סיון התשלומים שנקבעו בו.
איילת
24/06/2019 09:29
רציתי לדעת סדר גודל של עלות הבנתי מהוצל"פ שיש אפשרות לתבוע את הסבא כערב עד שהבן שלו יסדיר את החוב, אני גרושה מ-2011 ומעולם לא קיבלתי מזונות מבחינת הוצאה לפועל מיציתי את כל הסנקציות שניתן לעשות דרכם, לי אין מושג איפה החייב מתגורר אין לי שום מידע עליו, פרט לזה שהוא אברך נשוי לגרושה פלוס ילד ויש להם 2 ילדים משותפים (אולי כבר יותר), הוא רואה את הבנות פעם בשבועיים בימי שישי מסתובב איתן שעה וזהו ובכל שאר הזמן יש נתק. האם ניתן לפתוח בהליך כזה? האם הוא אפקטיבי ומה העלות שלו? תודה .
מאיר
23/06/2019 15:34
הבנק לא עדכן שההלוואה שלי סגורה והוא מופיע בדוח דירוג אשראי.

החוב נסגר למעלה משנה, הערבים עדיין מופיעים כערבים, החשבון עדיין פתוח למרות שסגרתי אותו וכתוצאה הדירוג שלי פחות חיובי ממה שאמור להיות.

אני אפנה לבנק ואטפל בזה אבל השאלה האם יש פיצוי מוגדר בחוק בגין טעיות שכאלו?
(לצורך העניין אם צ'ק חוזר באשמת הבנק יש פיצוי מוסכם..)

תודה
דוד
20/06/2019 13:15
שלום,
השבוע גיליתי שעשו לי עיקול בחשבון של 1200 שקל.
אחרי אין סוף טלפונים הבנתי שזה הגיע בעקבות דוח חניה ממרץ 2018 של עיריית תל אביב שלא שולם.
הגעתי לעו"ד סנדרוביץ שאליו הועבר המקרה לטיפול וכשאמרתי להם שלא ידוע לי על הדוח הם אמרו לי לאיזה כתובות זה נשלח (השיחות מוקלטות) שלחתי להם תמצית מרשם אולוסין על מנת להוכיח להם שהכתובת למשלוח דואר היא הכתובת של ההורים שלי ושזה מעודכן מ 2017 (חצי שנה לפני הדוח) ושלכתובת הזאת הם לא שלחו.
הם לא מוכנים להוריד את העיקול עד שלא יבררו את העיניין (שלטענתם יקח מעל לחודש) למרות שהם יודעים שלא הגיע אליי הדואר ניסיתי לפתוח חשבון בנק וסורבתי בגלל העיקול.

מנסה להבין אם זאת התנהגות תקינה, האם יש לי מה לעשות עם עוגמת הנפש הזמן והלחץ שנגרמו לי בגלל טעות של העירייה והמשרד עו"ד המטפל?

תודה מראש
שלמה
18/06/2019 12:24
שלום עורך דין נכבד,

לפני כעשרה חודשים נתתי צ'קים שלי לחבר עבור שכר דירה. (אותו חבר רק יצא מהכלא ולא יכול היה להוציא צ'קים)

הסיכום בינינו היה כי אל מול כל הפקדה של בעל הדירה הוא יחזיר לי את התשלום.

בחודש השלישי ראיתי שירד התשלום בצ'ק אך החבר לא ענה להודעות ונעלם.

בלי לחשוב פעמיים ביטלתי את כל הצ'קים. יש לציין כי למעט הצ'קים שלי, לא הייתי צד להסכם בין החבר לבעל הדירה, לא הייתי ערב וכדו'

לאחר כחודש קיבלתי טלפון מבעל הדירה בה הוא סיפר לי כי הבחור נעלם והוא רוצה את הכסף שלו. אמרתי לו כי יש לו חוזה ועל פי החוזה אם הופר מותר לו לזרוק את כל הדברים מהדירה ולהשכיר אותה מחדש. אני לא רואה שום סיבה שאני צריך להמשיך לשלם על משהו שאני (וגם לא לחבר) מקבלים תמורה בעדו. הוא התחיל לאיים ונפרדנו כך.

לאחר שלושה חודשים ביום בהיר אחד קיבלתי טלפון מהבנק בו הודיעו לי כי קיים צו עיקול לחשבון מהוצאה לפועל בחיפה.

מבירור קצר נודע לי כי בעל הדירה בעזרת עורך דין פתח תיק נגדי בלשכת הוצאה לפועל. בתיק הוא תובע חודשיים של שכר דירה + צ'ק ביטחון + הוצאות וכו'

אחרי שקיבלתי את הפרטים התגלה כי את המסירה הוא ביצע בכתובת עתיקה שלי וכי השליח שיקר בהיתחייבו כי מסר לי ביד ווידא שזה אני. מאז התנהל נגדי התיק והתקבלו לא מעט החלטות, עיקול רכב, חשבון וכו', כל זאת כשאני לא יודע מזה כלום. (בעל הדירה עדיין, 6 חודשים אחרי, כל חודש מפקיד צ'ק שלי שחוזר, על אף שאני בטוח שהדירה מושכרת לאחר)

מיד שכגיליתי את כל זה הגשתי התנגדות להוצאה לפועל שהעבירה את התיק לבית המשפט, בניין ליד. המעבר לקח חודש! (כשאני כל יום מתקשר לבדוק מה קורה עם זה) ביום שהתקבל התיק בבית משפט קבע השופט עיכוב הליכים וכמה ימים אחרי ביטול הליכים. עד שגלגלי הצדק העבירו את הביטול לבנק הכסף כבר עבר לקופת בית המשפט.

בעוד שלושה שבועות צפוי המשפט והנה השתחרר החבר מהכלא (בפעם השניה)

עכשיו צריך להחליט איך פועלים, האם הולכים למשפט או מנסים להגיע לפשרה מול העורך דין כשהחבר כבר חי וקיים. באיזו דרך סביר יותר לצמצם נזקים. מתוך הבנה כי עד שהחבר יחזיר את מלא הסכום יקח הרבה זמן וככל שהסכום יהיה קטן יותר – כך ייטב.

תודה מראש
בני
18/06/2019 10:53
שלום. אם אחי היה גר אצלי והכתובת שלי רשומה עדיין בת. ז שלו והוא מקבל הוצאה לפועל יכולים לבוא עליי לקחת לי משהו לצורך העניין הוא נכנס ויוצא מהבית סוהר אין לו שום קשר לכתובת שלי למעט שלושה חודשים בהם ניסיתי לעזור לו בשנה שעברה והסכמתי לשם כך שירשום את הכתובת שלי כדי שיהיה לו יותר קל להסתדר. הבעיה שעכשיו הוא לא מסכים לשנות את זה ואני מקבל ים של מכתבים מאיזה עורך דין של איזה בנק דרך הוצאה לפועל וביטוח לאומי על חובות מה לי ולזה אם זה ייגמר במכתבים אהלן וסהלן אני חושש שיום אחד ידפקו לי בדלת השאלה היא אם אני מוכיח שהחייב לא גר פה זה יעזור לי ובכלל איך אני מוכיח דבר כזה?
ורוניקה
17/06/2019 18:09
רציתי לשואל מה החוקים?
אני אם חד הורית לא מקבלת מזונות. יש לי חוב בהוצאה לפועל ויש לי עיקול על חשבון הבנק ומחודש שעבר גם עיקול על המשכורת ועכשיו התקשרו אליי שיש לי עיקול נוסף על המשכורת. לפי מה שהבנתי באינטרנט לא יכולים לעקל את כל המשכורת ויש סכום מסויים שצריכים להשאיק לי גם במשכורת וגם לאפשרות למשוך מהחשבון בנק. מה הסכומים האלה?
אלי
16/06/2019 21:36
חתמתי ערבות על הלוואה, נתתי שיקים מראש על כל כל הסכום
בשבוע האחרון הודיעו לי שהלווה לא שילם שלושה חודשים
והולכים להפקיד את השיקים של הערבות
1. האם יש חוק שצריך להודיע לערבים שלושה חודשים לפני תחילת הגביה, או שאפשר לפרוע את השיקים מיד?
לינה
16/06/2019 19:48
אני זקוקה לעצתכם, אני בעלת חוב לתאגיד מים, החוב הועבר כבר לטיפול עורך דין, מדובר על חוב משנת 2012. בנוסף, אני בתהליכי פשיטת רגל ובעוד יומיים אני צפויה לקבל הפטר מותנה, קיבלתי צו כינוס במאי 2017 . אך חוב זה לא הוכנס תחת ההפטר מכיוון שהדירה בשכירות וחשבון המים אינו על שמי, אלא על שם בעלת הדירה שהתגוררה בדירה לפני פטירתה (כיום בעלת הדירה היא הבת שלה). מה עלי לעשות על מנת שהחוב שצברתי עד למתן צו הכינוס יהיה בעל הפטר ובעצם ימחק.

אשמח לתשובה של עורכי דין מנוסים
קטיה
11/06/2019 10:50
אז ככה.... לקח לי שבוע וחצי לחשוב אם לרשום או לא לרשום את הפוסט הזה. אבל די חייבת לפרוק, ואולי אולי על הדרך מישהי/ו יתן לי נקודת אור קטנה לפיתרון הבעיה. אני ובעלי נפלנו על זוג נוכלים וניצלו תמימות וטוב לב של בעלי היקר. אז הסיפור מתחיל ככה..... באוגוסט האחרון הבית שלנו בקרית עקרון הושכר לזוג עם שני ילדים, בעלי לקח מהם צ'קים לכל השנה לשכירות, צ'ק של חברת חשמל (לא חתום), וצ'ק של מי ציונה (לא חתום), וגם צ'ק שאמור להיות צ'ק ערבון על סך 10.000₪ חתום אבלללל רשום בצ'ק לא לפירעון! מה שאומר שבעצם בעלי מחזיק דפים חסרי ערך ולא צ'קים. חוץ מהצ'קים של השכירות הם חתומים כמו שצריך להיות , אך הדיירים מבטלים אותם (חשוב לציין שהצ'קים של אמא של הדייר) ,המים לא שולמו מאוגוסט (מיום כניסתם לבית) וחשמל כבר 5 חודשים לא שולם. וגם השכירות מתחילים לחזור צ'קים בגלל ביטולים. הדייר לא הפסיק לאיים על בעלי ואמר לו שהוא ישחיט את הבית, ולא ישלם ולא יצא משם עד מתי שבא לו,מאיים עליו שהוא מאפיונר ושיזהר ממנו, ושיראה מי הוא דרך הגוגל, ופשוט חשכו עינינו השכרנו את הבית למאפיונר! נכנסנו לתוך מערבולת.

לפני כשבוע נסעתי מיוזמתי לקרית עקרון עם הילדים שלי במטרה לדבר עם אשתו של הדייר ולהראות לה שהיא לא נפלה על פראיירים ולהראות להם שמבחינתי איומים לא עושים לי כלום, (בחיים לא ראינו ולא שמענו אחת את השנייה חשוב לציין), וכשדפקתי בדלת די באסטרטיביות,היא פתחה לי את הדלת, ושאלתי אותה אם אפשר לעלות לדבר, והיא טרקה עליי את הדלת בצורה שפצעה לי את המרפק כי נעזרתי ביד בשביל לא לקבל מכה בכל הגוף. ואז יצא מצב שנכנסתי קצת לתוך הבית.

אמרתי לה שתתחיל לארוז כי זה הבית שלי והם לא רצויים יותר כאן, והיא פשוט הניחה את הילד שלה בן השנה וחצי על הרצפה צרחה, וצעקה, והחלה להטיח לי את הראש בקיר, ולגרור אותי על הקיר, כל זה וארבעת הילדים שלי ובעלי רואים הכל מנגד ופשוט מבוהלים ובוכים שהיא תעזוב אותי. (הילדים היו בבית של גיסתי והיא גרה דלת מול דלת והם יצאו בלי ששמו לב) , הדיירת ואני חייגנו למשטרה, והיא הגישה עליי תלונה במשטרה על תקיפה.

מהרגע שזה קרה הם ממרמרים את המשפחה של בעלי, וידינו כבולות כי החוק לצידם! (לא להאמין אה) , עבר כבר שבוע מהאז המקרה, ומאז הם עושים רק נזקים בבית שלי, משאירים כבר שבוע צינור מים דולק במרפסת והכל מוצף מים. ואין לנו מה לעשות נגד זה(כי אסור לי לסגור להם את החשמל והמים) החוק לא לטובתי! אני צריכה במדינה שלי בבית שליייי לחשוב שמישהו אורב לי בחוץ כל הזמן, להסתובב בלילות עם סכין כי אני חושבת שיש מישהו בבית שלי שאמר שינקום בי ובבעלי ,שני נוכלים ופושעים מנהלים והורסים לנו את החיים. הילדים שלי בפחדים עליי, עם סיוטים בלילות, עושות פיפי במיטה (ילדה בת 5 וחצי) מה אפשר לעשות מה??? פנינו לבית משפט לקבל צו פינוי מיידי מהבית והם אמרו שזה יכול לקחת חצי שנההההה. וגם אחרי שבאוגוסט נגמר החוזה הם יכולים להשאר כי זה נקרא דייר מוגן! מה קורהההה פה!?
אלכס
10/06/2019 10:51
אהלן,

אז ככה- אני רוצה לקחת את סבתא שלי לארץ המולדת שלה אחרי קרוב לשני עשורים שלא ביקרה שם ואת המשפחה שלה. עכשיו הבעיה היא שיש לה חובות על שמה ויש לה צו איסור יציאה מהארץ, אני יודע שיש אפשרות עם בירוקרטיה לאפשר לה יציאה אבל זה דבר שלוקח זמן וזמן זה דבר שלי קריטי בגלל שאני חייל ואם זה יתעכב זה פשוט יתפספס.

האם אפשר לסדר את זה בזריזות עם עורך דין מטעמכם? אם כן, מה העלות המקובלת?

תודה מראש!
רועי סלמה
08/06/2019 20:49
שלום רב: חתמתי חוזה שוכר מחליף עם שותף רביעי יוצא בדירת שותפים של ישראל בשם הבעלים של הדירה קומה4 רחוב הנדרסן1 עלבך1500שקל לחודש עולל כל ההוצאות.
השוכר היוצא קיים איתי חוזה ואמר שהוא חתום מול ישראל הבעלים של הדירה ואני צריך להעביר לו 3צ"קים +צ'ק ביטחון על סך3000₪
החוזה היה שותף בדירת4חדרים מרושתת הרוסה ומוזנחת משנות ה70 חדר הרוס קירות מקולפים וקניתי מהשוכר היוצא את ריהוט החדר400₪
לאחר סיום החוזה שהתחיל חודש לפני הסיום ביקשתי את הצ'ק ערבות דורי השותף מקורב לישראל הבעלים וטובי השותף היוצא דורי השותף מאבטח בקרייתהממשלה תלאביב.ועוד שותף שלישי ממוצא יהודי אסטוני עולה חדש מחופש לשחקן מקולי האוסטרלי צבוע לבלונדיני מתעסק בעניני ריגול מדינת -הודו רץ לפדות את כל הצ"ק כמו זכיתי בלוטו אחת הטענות שלו. שהיה צריך להחליף את דלת החדר בין900-3000 שקל כי היא ננעלה בצילינדר והיה צריך להחליף בחדשה.נתיך בלוח המפסק נשרף אז כל ההוצאות נפלו עליי לשפץ את הדירה הישנה על חשבוני.שיעור מתמתיקה ולא השותף הרביעי היה בחור מיבנה שגנב לי בגדים וציוד
האינטרנט ההיתי צריך להתחבר מחדש
3השוכרות המחליפות שנשארו עם בחור בשם דור המאבטח בשער קריית הממשלה תל אביב הם 3נשות קבע שמקבלות מימון צבאי שלם להשכרת הדירה על חשבון צ.ה.ל בבסיס הקריה בתל אביב
מבקש עזרה ביטלתי את הצ'ק הם פנו להוצאה לפועל ושם הם מנסים בלי בית משפט להפעיל לחץ ואיומים על ההורים .שגרים מולם .

איילה
06/06/2019 08:50
פנו אלי אתמול מהוצאה לפועל על חוב בסך 700 שח לכביש 6.
את הבקשות לתשלום לא קיבלתי מכביש 6, לטענתם הם שלחי לי במייל וכתובת המייל שהייתה אצלם אינה תקינה.
בנוסף טענו שהתקשרו פעם אחת אך השיחה נוהלה באמצע יום עבודה על רגל אחת ולצערי לא זכרתי אותה.
כעת הם דורשים סכום כסף מופקע (הסכום הראשוני היה על 2 נסיעות) והתחילו תהליכים של הוצאה לפועל.
מהוצאה לפועל אמרו לנו להגיש ועדת ערר. השאלה אם הגשה לועדה מקפיאה את ההליכים של הוצאה לפועל. האם כדאי קודם לשלם להם? והאם יש משהו נוסף שאוכל לעשות?
תודה רבה!
ר.א
05/06/2019 15:46
זכיתי בפסק דין בעתירה נגד גוף ממשלתי, שאף חויב בהוצאות משפט נכבדות. חלפו מספר חודשים ואותו גוף לא שילם את ההוצאות המשפטיות. ב"כ אותו גוף (משרד עורכי דין חיצוני) מתעלם מפניותיי. הגוף הממשלתי מנפנף אותי לבא כוחו...וכסף אין.

לפתוח תיק הוצל"פ נגד אורגן של המדינה - אי אפשר. מה עושים ? מבקשים לנקוט בהליך של ביזיון בית משפט לפי סעיף 6 לפקודה ? למישהו יש רעיון אחר ?

אציין שמעבר לסכום הכספי הלא מבוטל, זה גם מאד מקומם, כי כשהמדינה זוכה בהוצאות משפט היא מייד שולחת את הרשות לגביית קנסות שמטילה על החייב עיקולים והגבלות.

אשמח לרעיונות פרקטיים.
אורטל
04/06/2019 08:06
שלום,
היה לי חוב של 5 חודשים לעיריית חולון (ארנונה).
כשרציתי לשלם, גיליתי שאת תשלום האחרון (מאי-יוני) הם איחדו עם התשלום השנתי, בגלל החוב שהיה לי. אני עוזבת את הדירה ביולי ולכן לא מעוניינת לשלם שנתי . כרגע כל החוב משולם חוץ מחודשים מאי-יוני, כי הם לא נותנים לשלם רק אותם ללא התשלום השנתי. מה שהם מציעים, שאחתום על טופס העברת בעלות של הארנונה לבעל
הדירה, ואז אוכל לשלם רק את מאי-יוני.
בעלת הדירה כנראה תביא שוכרים במקומי ותרצה להעביר אליהם את הארנונה. לכן איני מעוניינת הפרוצדורה שהן מציעים.
כרגע העיריה שלחה מכתב שהם מאיימים בעיקול ופריצת דלת במידה והחוב של מאי-יוני (וכל השנה קדימה) לא ישולם.
מה אני יכולה לעשות בנידון?
אלכס
02/06/2019 10:17
לפני מספר שנים אחותי פתחה חשבון בנק חדש למטרות חיסכון ללימודים. בחשבון הופקד סכום התחלתי על ידי דוד שלנו ולאחר מכן הופקד סכום נוסף בכל חודש על ידי ההורים.
אתמול אחותי הגיעה לבנק וביקשה לבצע העברה בנקאית על חלק מהסכום חזרה לדוד. הבנק סירב. טען שהחשבון "לא עובד" , טען שבשביל לבצע את ההעברה היא מתבקשת להביא הצהרה של עורך דין.

חשוב לציין שהחשבון בהחלט עובד ופעיל. הפעולה האחרונה בו בוצעה כמה ימים לפני השיחה עם הבנק. מעולם לא היו בעיות עם החשבון, לא מינוס, לא הגבלות ובעצם במשך כמה שנים בעיקר נכנס כסף לחשבון.
אציין גם כי כל השיח מצד הבנק נעשה בזלזול, צעקות, עקיצות ותשובות בנוסח "ככה זה וזה מה יש".

האם מותר לבנק לסרב לבקשה של העברה בנקאית לבעל החשבון? (בייחוד במקרה בו לא היו שום בעיות עם החשבון?)

האם מותר לבנק לסרב למתן הסבר?

מדוע הם דורשים הצהרה מעורך דין והאם זה תקין?

תודה רבה מראש!
קלי
02/06/2019 10:16
עזרה דחופה. חבר שלי למד באריאל סמסטר אחד ואז הפסיק את לימודיו והם מחייבים אותו על סמסטר שהוא לא למד בו. בהתחלה ראיתי איימיל שהם רשמו שזה 850 התראה לפני עורך דין ב2018 ועכשיו פתואם שוב שלחו לו אחרי שנה עוד מכתב התראה לפני עורך דין ולפני הליך הוצאה לפועל ופתואם רשום שזה כמעט 6000 שקל.

האם יכול להיות שחלה טעות והם סתם רוצים לחייב אותו על דברים? כי לא נראה הגיוני הקפיצה במחיר, הוא גם אוטיסיט עם קיצבה מביטוח לאומי אין לו כסף לזה מה אפשר לעשות נגדם?
אורטל
28/05/2019 09:40
אני פשוט מרגישה שאני עומדת לצאת מדעתי כבר !
לפני מספר ימים קיבלתי מכתב מעורך דין לגבי "חוב" שעלי לשלם לכביש 6 בגין חובות משנת 2015 -2013 , ראיתי שמספר הרכב עליו הם מדברים כבר לא בבעלותי ממשנה זו .
התקשרתי לכביש 6 שסרבו לתת לי מענה מכיוון שזה עבר לטיפול של עורך של עורכי דין .
התקשרתי לעורך דין שמטפל בתיק , לאחר הסבר מצדי שהרכב לא רשום על שמי ומעולם לא עשיתי מנוי בכביש 6 , אין לי שום צורך לנסוע בכביש 6 , אני אמא לשני ילדים קטנים שהמקסימום שאני נוסעת עם הרכב שלי זה לגן והביתה !
מהם נמסר לי " שזה בעיה שלי שלא ביטלתי את המנוי לכביש 6 ולמרות שהאוטו לא בבעלותי מחובתי היה לבטל את המנוי (שמעולם לא עשיתי ואם עשיתי אשמח להוכחה) בנוסף הם מסרבים לתת לי הוכחות שיש או שהיה לי מנוי .
לא מסמך חתום ע"י ולא שיחת טלפון מוקלטת .
הם פשוט מתעללים בי נפשית .. שיחות אחרי שיחות שלא ניתן לי מענה ראוי , לא הוכחות .
מתנהגים אלי כאילו אני פושעת .
מדברים אלי בזלזול והתנשאות נוראית .
אומרים לי שבמידה ולא אשלם את החוב תוך 14 יום (שעומד על 1,000 ש"ח) הם שולחים אלי הוצאה לפועל .
אני בן אדם שבחיים לא צבר חובות , מעולם לא הסתבכתי עם החוק , משלמת את כל התשלומים שלי בזמן .
אני פשוט כבר שבוע בוכה כי זה מרגיז שמאלצים אותי לשלם חוב שהוא לא שלי , לא נותנים לי מענה וגם לא אופציות אחרות .
ב 1,000 ש"ח אני מאכילה את הבית שלי כמעט חודש שלם .
גם ככה המצב במדינה קשה !
גם ככה בקושי רב סוגרים את החודש !
אני פשוט אבודת עצות !
לא יודעת איך להמשיך מפה כי כל השיחות נגמרות ב .. "זה המצב גברת תשלמי או ש.."
אורית
28/05/2019 09:36
אני בהליכי גירושין בעלי בנפרד מנסה ליצור חובות מפוברקים כדי שיעקלו את חלקו בדירה המשותפת יש לדירה עיקול ואיסור דיספוזיציה על הדירה לטובת בית הדין הרבני.

אם בעלי יוצר חובות תהיה אפשרות לעקל את חלקו לכל מיני נושים ? או יש לי זכות ראשונים ?

כמו כן מה אפשר לבקש מבית הדין כדי שישמור על הדירה ללא חובות מפוברקים שבעלי יוצר עד לבירור הענין הרכושי ופירוק שיתוף...
האם אני מוגנת בעקבות העיקול ואיסור דיספוזיציה לטובת בית הדין ?
: עבור אל עמוד
 
close