פורום פשיטת רגל Bankruptcy Law מנוהל על ידי עורכי דין ומומחים פיננסים...
פורום פשיטת רגל Bankruptcy Law | עמוד 4

חייגו לשיחה אישית: 072-334-1001ייעוץ ראשוני חינם ללא התחייבות

דרגו אותנו:
| דירוגך () בוצע בהצלחה
 (8) דירוגים | דירוג ממוצע (5)
5 stars - based on 8 reviews

פורום פשיטת רגל


נושא
מחבר
תאריך ושעה

רחל
18/05/2019 11:17
היי שמי רחל אני כשנה לאחר שקיבלתי הפטר חלוט ליפני שקיבלתי את ההפטר נשאלתי בבית משפט אם אבי ז"ל הוריש לי משהו מכספו. אני עניתי בתום לב כי לא הוריש לי דבר כמה שידוע לי.
ליפני כשלושה חודשים קיבלתי מכתב ממגדל חברה לביטוח שטענה כי בימים אלה היא עושה חישובים וכי מגיע לי ולאחיי כספים של אובדן כושר עבודה ושנמציא צו ירושה לכך.
אנחנו ניגשנו להוציא צו ירושה ונתקענו בכך כי ההחלטה בידי הכנ"ר מאחר ואני אמרתי כי לא ירשתי מאבי כלום.
מה החוק אומר לגבי זה? יש בידי מכתב שקיבלתי ממגדל ליפנמ שלושה חודשים ואני שנה לאחר הפטר.. אבי נפטר ליפני שלוש וחצי שנים???
בוריס
13/05/2019 08:58
שלום לכולם, שמי מור ואני מנהל הוסטל לאנשים עם מוגבלות שכלית התפתחותית. יש לי דיירת אשר פנה אל האפוטרופוס החיצוני המייצג אותה עו''ד כלשהו וטען כי בעקבות חוב לסופר השכונתי משנת 95' שעמד על סך 1000 ₪, נצברו ריביות בגין אי תשלום והגיעו לסכום של 17,000 ₪. הבחורה המקסימה הזו כבר 10 שנים חיה במסגרת חוץ ביתית ומעולם לא קיבלה או קיבלנו מסמך המבשר על חוב או על ריביות כלשהן. החוב התגלה במקרה, לאחר שרצינו להוציא את הדיירת לחופשה בחו''ל וסורבנו להנפקת דרכון מאחר ורובץ חוב על חשבונה. משיח שנערך בין האפוטרופוס החיצוני לנושה, הסכים זה ''להתפשר" ודורש "רק" 12,000 ₪. לעניות דעתי ולהבנתי מדובר בסכום פשרה גבוה מאוד, בייחוד כאשר הדיירת לוקה השכלה ובייחוד כשלא נחשפה כל השנים לחוב (שיק שחזר) או לריביות שצבר.

במילים פשוטות, מחפש עורך דין שיוכל לסייע בהתנדבות בסוגיה הזו ולעשות צדק עם חסרת ישע שלצערי, נתקלת באטימות מצד הנושה.
תומר
09/05/2019 21:35
בנק לאומי החליט לחסום חשבונות של מי שיהיה בעבר פושט רגל ללא הודעה מוקדמת כדי שיביא מסמך של הפטר חלוט חוצפה!!!!

בתאריך 5/5 נסיתי להכנס לחשבון הבנק שלי דרך האפליקציה של רעיתי שהיא מיופת כח בחשבוני וגיליתי שאין לי אפשרות

בתאריך 6/5 ניגשתי עם רעיתי לסניף בנק שי עגנון בירושלים והנציגה שפגשה אותנו מסרה שרעיתי הוסרה מחשבוני כמיופת כח ושחשבון הבנק שלי נחסם , תשובתה שאין היא יכולה לדעת למה ושהיא צריכה לשלוח בקשה לבקרה, פניתי למנהלת הסניף ותשובתה הייתה אין לה מושג ואין ביכולתה לעשות דבר.

עלי לציין שחשבון עובר ושב יש לי 23,000 זכות ומשכורת שצריכה להכנס ב 8 לחודש של עוד כ 10,000 שח ניסיתי להסביר להם שאני חייב להעביר לחשבון של אישתי כסף כיוון שההוצאות יורדות מחשבונה ואנו נהיה במינוס גבוה אם לא יועבר כסף לחשבונה, את המנהלת זה לא עניין ואף לא ניסתה לפתוח מחשב כדי להבין ואין היא יכולה לעזור.

למחרת התקשרה הפקידה ומסרה שכיוון שאני פושט רגל החשבון חסום והיא לא יכולה לעשות עם זה כלום (עלי לציין שהכרזתי כפושט רגל לפני 5 שנים וקיבלתי הפטר חלוט לפני שלוש שנים ורק אז פתחתי בבנק לאומי חשבון) .

באותו רגע רצתי לבנק עם אישתי , הופנתי לסגנית מנהלת הסניף גב' אוסנת שאול שזו מסרה שהיא שמעה על המקרה לאחר שהתעקשנו להבין היא הלכה לבדוק ומסרה שבנק לאומי החליט מתאריך 11 באפריל לחסום לכל מי שפושט רגל את חשבון הבנק עד שימציא הפטר חלוט, שאלנו אותה למה לא היה יותר פשוט לבקש במקום לחסום ולעשות לאנשים עוול ולתת לנו לחיות בדאגות היא מסרה שבנק לאומי לא מודיע, באותו רגע העברנו לה במייל מסמך המאשר את סיום פשיטת הרגל ושאלנו מתי תבוטל החסימה ונוכל למשוך מהחשבון כסף למחייה ואף הסברנו שאם לא נעביר כסף לחשבון של רעייתי נהיה ביתרת חובה גבוהה , היא מסרה שהיא לא יודעת ושיש צורך להתקשר כל יום למוקד לבדוק אם הוסרה החסימה ובתקווה שיסירו, בקשתי ממנה בנימוס אם היא יכולה לבדוק ביום שני ולהתקשר להודיע לנו והיא סירבה.

1. מדוע בנק לאומי מחליט לחסום ביום בהיר חשבונות בנק?
2. מדוע לא לעדכן את הלקוחות?
3. איך פתאום חוסמים חשבון פעיל ומונעים ממנו להשתמש בכספים שלו
4. עם כל הטכנולוגיה המתקדמת היום לא קיבלתי הודעה/ מכתב מקדים בנושא
5. אם החליט בנק לאומי להוציא נוהל למה לא לצאת עם הודעה בתקשורת/ מדיה חברתית על הליך זה ולתת הזדמנות ללקוח להמציא אישורים לפני חסימת חשבונות והסרת מיופי כח.
6. למה לא לעשות בדיקה ביום שהגעתי הרי ציינתי בפניהם שהייתי פושט רגל ואם זה יכול להיות קשור למשהו , כמנהלת הסניף בטוח שידעת על נוהל כזה לא עלה בדעתך לבדוק או למסור לנו מידע שיתכן שזה קשור לאישור של הפטר חלוט למה לגרום לנו להגיע שוב לסניף יום למחרת ולא למסור מידע מדויק לפקידה גם ביום למחרת מה צריך לעשות הרי שיכלנו לשלוח במייל באותו הרגע את המסמך.

‌נעשה לי עוול גדול ותחושת זילזול בבנק לאומי ובסניף הבנק ודורש את בדיקתכם המעמיקה בנושא.
תומר
09/05/2019 21:38
זה המכתב ששלחתי לבנק ישראל ולפניות הציבור בבנק לאומי. חלילה לא דורש את בדיקתכם...
קארין
07/05/2019 18:36
שלום, אני פוטרתי מחברה שנכנסה להליכי פירוק. הגיע המפרק לחברה ואמר שאני חייבת לעבוד אצלו אחרת יוציא לי צו של בית משפט שיחייב אותי להגיע. האם זה אפשרי מבחינתו לעשות? איני מעוניינת לעבוד תחתיו האם הוא יכול להכריח אותי? תפקידי בחברה הוא בהנח"ש.... אודה לתשובה
ט.ב
06/05/2019 17:02
שאלה למי שבאמת מתמצא בבקשה: סבתא שלי עם חובות כבר כמה שנים והיום הלכנו ללשכת הוצאה לפועל לקחת חשבוניות שתמשיך לשלם את התשלומים.

שאלתי את הבחורה באשנב מה מצב החוב אמרה ש22k+ משמע החוב לא השתנה ולא קטן אלא גדל! בגלל ריביות מטורפות! אני אובדת עצות. הפקידה אמרה לפנות לחברת סלקום להסביר שסבתא בת 81 חיה מקצבת ביטוח לאומי ומשלמת למרות הקושי כל חודש בחודשו. מה ניתן לעשות? יש עוד המלצות מלבד פניה לסלקום? הם גם ככה עקצו אותה הסיפור מסובך.
טל א.
06/05/2019 10:42
אימא שלי נפטרה לפני שלוש שנים. חברות האשראי הן סוג של ה-Night King - לא מאפשרות לה לנוח על משכבה בשלום, ומשתמשות בה כדי להילחם באחותי ובי.
לאימא שלי היו הרבה חובות - לבנק, לחברות אשראי. רכוש לא היה לה בכלל. לא ירשנו כלום.
חברות האשראי רוצות את הכסף שלהן בחזרה (ואני מבין אותן), אבל לא אכפת להן שהחובות לא שלנו. האיומים תמיד מנוסחים בצורה שאמורה לגרום לנו להרגיש שאנחנו, אישית, בסכנה. (חשוב לציין שלא היינו ערבים או שותפים לאף אחת מההלוואות האלו.)
אתמול הגיעה "אזהרה בתביעה לסכום קצוב" מהוצאה לפועל לגבי אחד מהחובות האלו.
די ברור לי שאנחנו לא באמת אמורים לשלם להם כלום. העניין הוא שאני תוהה אם יש להם בכלל עילה כלשהי נגד אחותי ונגדי - האם להוצאה לפועל יש סמכות להפעיל עלינו סנקציות למרות שהחוב הוא של העיזבון, או שחובת ההוכחה (לאחריות אישית שלנו להחזיר את החוב) היא על הנושים? כלומר - אם פשוט נתעלם, האם אנחנו, בתור היורשים, עומדים בסכנה?

האפשרות השנייה היא להגיש התנגדות. אני יכול לנסות לעשות את זה לבד - ואני מניח שאני אעשה את זה לא רע, אבל זה כן קצת מפחיד. לחלופין, אני יכול לקחת עו"ד. הבעיה היא שמהיכרותי עם מערכת המשפט בארץ - אין באמת סיכוי שיוחזר לי מלוא הסכום ששילמתי לעו"ד, או אפילו קרוב לזה, ואני אשאר במצב בו שילמתי כמה אלפי שקלים. אני די בטוח גם שעל זה הנושים בונים - הם יודעים שרוב האנשים יעדיפו לסגור איתם על איזה סכום נמוך יותר, שדומה יותר לשכ"ט של עו"ד, מאשר לשלם את הסכום הזה למישהו אחר, בלי הבטחה לתוצאה.

איך אנחנו יכולים להימנע מתשלום של אלפי שקלים על חובות שלא קשורים אלינו?
לוסי
06/05/2019 10:38
בוקר טוב עורך דין נכבד,

רציתי לדעת כיצד אני כשוכרת יכולה להגן על עצמי בעת חתימת חוזה כאשר אני נותנת צ׳קים? בדירה שאני מתגוררת בה כרגע הייתה בעיה עם ההארקה והייתי פשוט חסרת אונים מול בעלת הדירה, למרות שבחוזה נכתב שהאחריות עלייה ותוך 5 ימים היא חייבת לתקן סכנות בטיחותיות, התייעצתי עם עו״ד ללא עלות שהציעה לי לתקן בעצמי ולקזז מהשכר דירה, אך לא הובן לי איך זה אפשרי כשיש צ׳ק שכבר ניתן לבעלת הדירה. הרי ביטול צ׳ק זו עבירה פלילית.
בכל מקרה זה סיפור ישן ועכשיו אני מתכננת לעבור לדירה חדשה ורוצה להגיע מוכנה יותר שמקרה כזה לא יחזור על עצמו ואשמח להסבר כיצד אפשר להכניס סעיף של תיקון כקיזוז מהשכר דירה כשניתנים צ׳קים.
תודה.
דוד
15/04/2019 21:41
שלום, אני פושט רגל כבר 4 שנים ועדיין הנאמן לא בדק את תביעות החוב שהוגשו נגדי ע"ס 865,000 ש"ח. האם ניתן לבקש הפטר ודחיית תביעות החוב עקב כך שהנאמן 4 שנים לא בדק עדיין את תביעות החוב? או משהו אחר הניתן לעשת?
תודה, דוד
דני
15/04/2019 07:50
שלום. הנידון: חברת תקשורת שהמציאה חוב, והעבירה למשרד עורכי דין.

לפני חמש שנים היה לנו קו בחברת הוטמובייל.
במהלך תקופה זו, פנינו לחברה מספר פעמים (האחרונה שבהם לפני למעלה משנתיים), בבקשה לנתק את הקו שאיננו משתמשים בו.
הפניות נעשו בכתב, 1. במייל השירות המפורסם באתר החברה. המייל חזר 2. בתיבת צור קשר. 3. בפקס המפורסם באתר החברה.

למרות פניות אלו החשבוניות המשיכו להגיע. בשלב מסוים אמי הורתה לחברת האשראי לא לכבד חיובים מחברת הוטמובייל.

זמן רב לאחר מכן הוטמובייל פנו אלינו בדרישה להסדיר אמצעי תשלום, ולשלם חוב שנוצר... הסברנו להם שבקשנו פעמים רבות לנתק את הקו. לאחר ויכוח וטענות מוזרות ("יש להתקשר לוודא שהפקס התקבל כדי שיטופל", וכדומה) הנציג אתו שוחחנו קיבל את טענתנו, וזכה אותנו על סכום החוב.
השיחה הזו התקיימה לפני מספר חודשים ולצערי לא הוקלטה.

עתה, אנחנו מקבלים מכתב מעורך דין שהחוב הועבר לגביה במשרדו.

כשאני מתקשר להוטמובייל כדי לשאול על השיחה שבה זוכנו על ה"חוב", ולקבל מספר אסמכתא - נאמר לי שהחוב הועבר לגביה והמערכת לא מאפשרת להם לראות שיחות עבר. משרד עורכי הדין - אין לו תיעוד של השיחה שנעשתה.

הסכום לא גבוה באופן חריג - 238 ש"ח כולל שכר טרחה של עורך הדין עבור הוצאת מכתב אתראה.
אך איננו מעונינים לשלם "חוב" זה, לאחר שלושה מכתבים, ושיחת טלפון שבהם הודיעה לנו נציג שהקו מנותק ואין חוב. יתרה מכך, ברצוננו לשים גבול לחברה, מכיוון שאין לדעת איפה הדברים יעצרו.

מה האפשרויות המעשיות העומדות בפנינו?

ראיות -
יש לנו את תוכן הפקס שנשלח לניתוק הקוים כולל תאריך, בתוך קובץ וורד רגיל. אין אישור קבלה שמור
יש לנו תצלום מסך של תיבת צור קשר באתר החברה
יש היעתק של המייל שנשלח לתיבת השירות של החברה.

למרבה הצער אין מספר אסמכתא לשיחה שבה הנציג מאשר שה"חוב" בוטל. תיעוד השיחה אמור להיות קיים במחשבי הוטמובייל, אך כאמור הנציגים מסרבים למסור לנו כל מידע מכיוון ש"החוב הועבר לגביה"
אורל
14/04/2019 10:45
תיק בהוצאה לפועל שמתנהל במשרד עורכי דין ... החוב עמד על סכום מסוים בהוצאה לפועל אך המשרד טענו שהחוב עומד אצלהם על יותר (אותו תאריך ואותו שעה) , מעבר לזה משרד בעורכי דין איימו (בשיחה מוקלטת) שאם לא ישלמו אז באותו רגע הם יקפיצו את החוב בעוד כסף... האם מותר להם להתנהל ככה ?
רוני
14/04/2019 10:44
בוקר טוב עורך דין נכבד,

יש לי שאלה בדבר דרכון וצו על איזור יציאה מהארץ

בעבר הוצאה לפועל הגבילו עליי יציאה מהארץ ואסרו עליי להחזיק דרכון.
כיום כל החוב סגור וקיבלתי אישורים שאין עוד הגבלות. האם הדרכון שהיה ברשותי ונאסר השימוש בו, עודנו תקף - או שעליי להפניק חדש? (ביומטרי)
וכיצד עליי לבדוק אם יש לי אפשרות לצאת מהארץ?
שיר
14/04/2019 09:26
סוחר לקח סחורה במאה חמישים אלף שקל ושילם בעשרה שיקים, 2 השיקים הראשונים חוללו, האם ניתן להגיש תביעה ועיקול זמני על כלל הסכום לטעון להפרה צפוייה או שצריך לחכות שכל אחד מעשרת השיקים יחזרו על מנת להכניס אותם להליך המשפטי? האם כדאי להגיש תביעה או לפתוח הליכי הוצאה לפועל בלבד?
הגר
11/04/2019 13:46
אודה על עצתכם: ללקוח חייב יש חוב לביטוח לאומי שמתנהל בהוצאה לפועל. הוא רוצה להקטין התשלום החודשי למינימום. האם אפשר לשלול האפשרות שאם אגיש בקשה להקטין התשלום החודשי הוא יוכרז גם כחייב מוגבל באמצעים?
החוב שלו כמאה עשרים אלף והוא מעוניין להקטין התשלום לכ-300 שקלים לחודש. הוא לא רוצה להיות מוכרז כמוגבל. אודה לתשובתכם.
ע.ש
07/04/2019 15:27
שלום עורך דין נכבד!

לפני 4 שנים פרצו לי לדירה וגנבו פנקסי שיקים.
כמובן שהגשתי תולנה במשטרה וגם דיווחתי לבנק על כך, מידי פעם הייתי מקבל פניות מאנשים שקיבלו את אותם שיקים בדרישה לתשלום ותמיד אמרתי להם שאלו שיקים גנובים ושיפנו לאסם שנתן להם אותם.
השבוע קיבתי מכתב ממשרד עו"ד שדורש ממני לשלם חוב עבור לקוח שלו שקיבל את השיקים האלו פלוס ריבית פלוס שכ"ד
כמובן ששלחתי לו בחזרה את התגובה שמדובר בשיקים גנובים
יש לציין שהוא לא צרף למכתב שום אסמכתא או צילון של השיקים אלא רק את מספרם והסכום
האם אני חשוף בצורה כלשהי למרות שדיווחתי על הגניבה ?
והאם הוא יכול לדרוש ממני לקבל אסמכתא על התלונה או הדיווח לבנק ?
מיותר לציין שגם שמנסים להפקיד את השיקים הם חוזרים כמובן מהסיבה הזאת.
תודה לעונים
א.ר
04/04/2019 10:56
לפני מס׳ חודשים שכרנו משרד עו״ד לטיפול בתיק משפטי. הטיפול הסתיים לאחרונה בחוסר שביעות רצון משווע. הובטח לנו הרים וגבעות (אישלו אותנו), ובהסכם קיים סעיף שבגין אי הצלחה יוחזר התשלום. במהלך הטיפול בתיק הועברנו בין עו״ד שונים במשרד, לא קיבלנו תשובות מספקות על ההליך (מרחו אותנו), ויתרה מזאת, התברר לנו שפגישות שאמורות היו להתקיים עם הנתבע לא התקיימו (שיקרו לנו). בנוסף לכל זה גבו מאתנו סכומים בגין אגרות שבדיעבד מסתבר כהזויים (גנבו אותנו) ולא פרופורציונליים לתביעה. לאחר סיום הטיפול סורבנו לבקשה לקבל את המסמכים הקשורים בתיק, ובניהם גם קבלות עבור התשלומים. היום אנחנו מבינים שהכספים עברו ישירות לחשבון בנק של צד שלישי - חברה לניכיון שיקים (מס׳ החשבון לא ע״ש המשרד). אנא עצתכם/דעתכם:
1. האם ניתן לבדוק, האם למשרד עו״ד ששכרנו יש/היו קשרים משפטיים/אינטרסים אחרים עם הנתבע (משרד העו״ד פנה אלינו בתגובה למודעה שפרסמנו)?
2. לא היינו נכנסים לסיפור הזה אם לא היתה מובטחת לנו הצלחה יתרה והחזר שכ״ט אם לא יוצלח. האם יש כאן התנהלות פלילית או אחרת המצדיקה פניה לרשויות - לשכת עורכי הדין, מס הכנסה, משטרה, בימ״ש?
תודה.
רוני
04/04/2019 10:53
היי שאלה לגבי איחוד תיקים למוגבל באמצעים.
אם רוב ההלוואות משולמות בקביעות אך יש מספר נושים שלא הגענו איתם להסדר והגיע להוצאה לפועל,ואין כרגע יכולת כלכלית לשלם את החובות שהגיעו להוצל״פ במלואם, האם אפשר במצב הזה לעשות איחוד תיקים לחייב מוגבל באמצעים? או שזה יחשב להעדפת נושים והרשם יכול לסרב? יש כאן עו״ד להוצל״פ?
א.ע
03/04/2019 09:32
שלום , אבקש ייעוץ לגבי עניינים משפטיים הקשורים לאחי. אחי הוא נכה על כיסא גלגלים קטוע 2 רגליים ויד אחת , עקב מחלת דם נדירה (היפר איזונפליה סנדרום) ממנה הוא סובל ב8 שנים האחרונות .בסופ״ש האחרון הוא עבר אירוע מוחי. בקצרה ,מתנהל מול אחי משפט גירושים קשה ,כאשר לאחרונה הוצאה לפועל עיקלו לו את חשבונות הבנק שמהם הוא חי מקצבת ביטוח לאומי וגם עיקלו לו את הרכב בו מסיעים אותו לטיפולים . השופטת לא מרחמת עליו למרות שהוא בעל נכות קשה ,ולא נותנת לו קצת חצי שנה להיכנס לבית שקיבל ממשרד השיכון עקב דרישות כספיות מצד אשתו . כפי שהזכרתי ממש בימים האחרונים הוא עבר אירוע מוחי עם ובעיות חדשות צצו . הרופאים טוענים שכנראה האירוע קשור ללחץ שנוצר עליו יחד עם המחלה ממנה הוא סובל שגרמה לו לקטיעות. אשמח לקבל סיוע וייעוץ משפטי כיצד אפשרי לסייע לו מול הוצאה לפועל בכדי שיוכל לעבור את הטיפולים בשקט ולהמשיך בחייו . תודה רבה, א.ע
אופיר
02/04/2019 11:18
מחפש עו"ד שעוסק בהוצל"פ לפתיחת תיק כנגד חייב על בסיס צ'קים שחזרו.
עו"ד צריך להיות ממוקם בתל-אביב רבתי
עו"ד נדרש לטיפול החל משלב פתיחת התיק ועד גבייה סופית וסגירת התיק.
פרטים נוספים אשמח לתת לעורך דין בלבד, בהודעה פרטית.
מבקש לקבל באותה העת גם הצעת מחיר . תודה.
מאור
01/04/2019 09:31
גרוש כמעט שנה בן 30, פלוס שני ילדים בחזקת האם.
קיים חוב מהנישואים שעבר מהבנק למחלקת הגביה, אצל עורך דין מטעמם.
פניתי למשרד עו"ד על מנת להפחית חוב ולהסדיר את התשלומים אך נתקלתי בשתי אופציות:
1. כל חודש תשלום של 1000 ש"ח (מותנה באישור הבנק)
2. העברת התיק להוצאה לפועל והמשך טיפול מולם.

אין לי יכולת לשלם 1000 ש"ח בחודש בנוסף למזונות והוצאות מחיה, ולא הייתי רוצה להחמיר את המצב ולהגיע לטיפול של הוצאה לפועל..

האם כדאי לקחת עורך דין שמתחמחה במחיקת חובות ואם כן עד כמה זה יכול לעזור / להפחית / לבוא לקראתי בתנאי תשלום...?

לפנות למשרד עורכי דין המטפל בכתב עם אפשרויות התשלום שלי ולקוות שיאפשרו? כן להגיע להוצל"פ ולבקש חקירת יכולת?

אשמח לדעת מה האפשרויות שעומדות בפניי והכי נכונות כדי לסיים עם זה בלי בעיות נוספות.

תודה!
מזל
01/04/2019 09:30
היי שאלה לי אליכם ...

אמא של ידיד שלי יצאה עם מישהו והלוותה לו 60,000₪. לאחר מכן עבר זמן ורצתה לסיים את מערכת היחסים.

הוא אדם אובססיבי ולא קיבל את הנושא שהיא סיימה את מערכת היחסים ומאז מכפיש אותה בפייסבוק בכל קבוצה ובכל מקום אפשרי.
נותן פרטים מלאים שלה כולל תמונה כולל פרטים על הילדים טוען שהיא נאנסה בגיל 14 על ידי אביה , שהילדים שלה פדופילים כולל שמות מלאים , שהיא נוכלת ועוקצת , ואחיה גם אנס ופדופיל ומזהיר את כולם ונותן כתובת מלאה ולא מפסיק לקלל ולהשמיץ אותה ואת בני משפחתה, בני המשפחה מדווחים כל יום על הפוסטים בפייסבוק אשר חלקם נמחקים והוא לא מפסיק להתעסק בזה כל יום וכל דקה מעלה פוסט אחר בהשמצות וגידופים, מה ניתן לעשות על מנת לקבל את כספי ההלוואה בחזרה ואיך מתמודדים מול הלכלוך הזה? ?
: עבור אל עמוד
 
close